Potrzebowałam zamontować okno

Ostatnio zdecydowałam się na remont mieszkania. Miał to być prawdziwy remont generalny. Rozpoczęłam go więc od wymiany okien. Stare okna były już lekko nieszczelne i w ogóle nie domykały się zbyt dobrze. Przez to zawsze od okien ciągnął niemiłosierny chłód. Teraz zależało mi na tym, aby nowe okna były wysokojakościowe i wytrzymałe, a także można je było otwierać uchylnie.

Poszukiwania fachowca od montażu okien

okna - montaż w wielkopolsceSame okna znaleźliśmy bardzo szybko. Teraz jeszcze tylko musieliśmy znaleźć kogoś, kto podejmie się ich montażu. Z pomocą męża znalazłam bardzo dobrego fachowca, którego specjalnością były właśnie okna – Montaż w Wielkopolsce oferował on w bardzo dobrej, atrakcyjnej cenie. W dodatku miał bardzo szybkie terminy i mógł wstawić okna w naszym mieszkaniu już w ciągu kilku dni. Ponieważ posiadał on bardzo pozytywne opinie klientów od razu zdecydowaliśmy się skorzystać z jego usług. Zajmował się on również montażem okien balkonowych oraz dachowych. Stosował przy tym nowoczesne metody, które nie spowodowałyby utraty gwarancji producenta okien związanej ze szczelnością. Posiadał już cały niezbędny sprzęt i montował okna za pomocą kotew. Nie musieliśmy mieć żadnych swoich narzędzi czy sprzętu mocującego. W umówionym dniu zjawił się on punktualnie w naszym mieszkaniu i od razu zabrał się za montaż okna. W pierwszej kolejności zdjął stare okna.

Następnie zabrał się za montaż uzbrojonej ośnieżycy i dopiero na końcu założył nowe okno. Od razu sprawdził także, czy jest ono stabilne i nigdzie nie ma żadnych prześwitów, które mogłyby sugerować, że okno nie jest założone równo. Ponieważ wszystko było w jak najlepszym porządku, podziękowaliśmy mu i zapłaciliśmy tyle, ile było umówione. Cieszę się, że teraz możemy się już cieszyć wysoko jakościowymi i świetnie zamontowanymi oknami.