Pomysły na zabudowę garderoby

Jestem właścicielem dość specyficznego mieszkania. Dlaczego? Mam tutaj na myśli przede wszystkim to, że jest to mieszkanie o wielu dość nietypowych pod względem wymiarów i nie tylko pomieszczeniach. Na szczęście już wiem, że za budowę garderoby można zamówić i dopasować indywidualnie do własnych potrzeb pod wieloma względami.

Co warto wiedzieć o zabudowie garderoby?

zabudowa do garderoby na zamówienieMoże zacznę od tego, co skłoniło mnie do zainteresowania możliwością indywidualnego zamówienia na zabudowę garderoby? Irytowała mnie przede wszystkim konieczność poszukiwania potrzebnych rzeczy powiększa fakt, które dodatkowo zabierały mi w domu mnóstwo cennej przestrzeni. W związku z takimi problemami postanowiłem, że jedno z mniejszych nietypowych pomieszczeń zostanie zaadaptowane na potrzeby mojej garderoby. Tym bardziej że przy dopasowywaniu zabudowy otrzymałem kompleksowe wsparcie. Zabudowa do garderoby na zamówienie to jednak pojęcie wszechstronne. W pierwszej kolejności potrzebowałem półek, których wymiary będą jednak dobrze dopasowane do każdej wnęki w wybranym pomieszczeniu, ponieważ dzięki temu dostępna przestrzeń będzie znacznie lepiej wykorzystana. Kolejny aspekt takiej zabudowy garderoby to rozwiązania pozwalające mi na komfortowe i uporządkowane przechowywanie obuwia oraz ubrań, które ze względu na swoją specyfikę muszą wisieć na wieszakach. Dotyczy to między innymi garniturów, kurtek i tym podobnych. Kolejne ważne dla mnie elementy zabudowy to drzwi przesuwne. 

Pozwalają one dobrze maskować co się za nimi znajduje i w przeciwieństwie do standardowych drzwi do szaf nie zabierają cennej przestrzeni przy okazji otwierania. Zdecydowałem się Poza tym na zabudowę do garderoby z elementami oświetlenia. To również zdecydowanie ułatwia mi taka w praktyce poszukiwanie wszystkich potrzebnych rzeczy.