Gdzie naprawię dysk SSD?

 

Jakiś czas temu popsuł mi się komputer. Po krótkiej analizie przekonałam się, że problemem jest dysk SSD. Wprost nie mogłam w to uwierzyć. Przecież dopiero co go kupiłam. Nie miałam jednak innej opcji. Jeśli chciałam dalej korzystać z komputera, musiałam go naprawić. Bez tego mój komputer nie mógł działać normalnie. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć dobry serwis tego typu elektroniki.

Znalazłam serwis naprawiający dyski SSD

naprawa dysków ssd na żoliborzuZapytałam się mojego kolegi z pracy, czy może mi polecić dobre miejsce oferujące tego typu usługi. Okazało się, że on ostatnio miał podobne problemy i może mi polecić serwis, w którego ofercie znajduje się między inny naprawa dysków SSD na Żoliborzu. Mieszkałam niedaleko dlatego ucieszyłam się, że nie będę musiała daleko jechać. Wymontowałam dysk SSD z mojego komputera i jeszcze tego samego dnia udałam się do serwisu. Muszę przyznać, że od razu trafiłam tam na bardzo dobrego fachowca, który dokładnie sprawdzić, co jest nie tak z moim dyskiem i zaproponował naprawę. Od razu też dostałam wycenę naprawy, dlatego wiedziałam, czego powinnam się spodziewać. Cena za naprawdę dysku SSD okazała się naprawdę przystępna, dlatego byłam bardzo zadowolona. Ucieszył mnie również krótki czas realizacji naprawy. Już kilkanaście dni później mogłam odebrać naprawiony dysk SSD z tego serwisu. W domu od razu sprawdziłam, czy wszystko działa, jak należy.

Jak można się było spodziewać wszystko było w jak najlepszym porządku. W dodatku w tym serwisie otrzymałam pół roczną gwarancję na wykonane naprawy. To było dla mnie bardzo ważne. Teraz sama polecam innym ten serwis, a jeśli jeszcze kiedyś popsuje mi się dysk w komputerze z pewnością wybiorę się e to sprawdzone miejsce. Jest ono godne polecenia, ponieważ pracują tam najlepsi fachowcy.