Szukamy niedrogich moskitier

Niestety latem owady mogą być naprawdę nieznośnie. Możemy oczywiście używać różnego rodzaju specyfików, mających je odstraszyć, jednak nie jest to rozwiązanie do końca skuteczne. Nie przegoni także ono wszystkich insektów Czeto więc jedynym wyjściem jest moskitiera.

Wybieramy dobrą i niedrogą moskitierę

niedrogie moskitiery z warszawyJednak przed montażem moskitiery należy rozważyć serek czynników. Pierwszym jest oczywiście wymiar. Zależy on od tego, na co będziemy montować siatkę. Czy na okno a może na drzwi balkonowe? Jest to niezwykle ważne, ponieważ, aby zapewnić dokładną ochronę, moskitiera musi zasłaniać całą przestrzeń. Ważny jest także sposób montażu. Są na rynku siatki klejone, są też takie, które można przewiercić. Oczywiście te drugie są trwalsze – nie zerwie ich wiatr, mogą być także siatką zabezpieczającą przed wyjściem zwierzęcia np. przez drzwi tarasowe. Ważna jest także cena, zależna od powyższych czynników. Szukając dobrej oferty, musimy wiedzieć, że niedrogie moskitiery z warszawy czy innego miasta będą dostępne szczególnie w sprzedaży internetowej. Możemy tam z łatwością wybrać rozmiar czy sposób montażu. Zwróćmy także uwagę na grubość siatki – im grubsza, tym większa jej szczelność. Jednak wtedy zmniejsza się również przepustowość światła. Tutaj wyjściem może być postawienie na moskitierę białą, zamiast klasycznej czarnej – nie będzie ona zaciemniała pomieszczenia. Bierzmy także pod uwagę, czy siatka się rozpina – jest to szczególnie ważne w przypadkach drzwi balkonowych czy tarasowych. 

Odpowiednio dobrana moskitiera może być prawdziwym wybawieniem w letnie dni. Powstrzyma nie tylko insekty, które pojawiają się w dzień, szczególnie w domach. Będzie przede wszystkim pomocą w porze wieczornej, gdzie do pomierzeń nie dostaną się komary czy ćmy, a my będzie mieć spokojna noc.