Poszukiwania gier dla męża

Zbliżały się urodziny mojego męża. Długo zastanawiałam się nad tym, co mogę kupić mu w prezencie. Z jednej strony zależało mi na tym, aby było to coś z czego naprawdę się ucieszy i co sprawi mu radość, z drugiej strony chciałam aby była to niespodzianka, dlatego wcześniejsze zapytanie się go, co chciałby dostać nie wchodziło w rachubę.

Zdecydowałam się na zakup gry na konsolę

gra nier automata the end of yorhaW końcu wpadłam na pewien pomysł. Doszłam do wniosku, że dobrym prezentem będzie gra Nier Automata The End Of Yorha. Mój mąż jest bowiem zapalonym miłośnikiem gier na konsolę. Czasami jest w stanie grać na konsoli nawet przez kilka godzin w ciągu dnia. Jakiś czas temu mówił, że ta gra niedługo ma pojawić się w sprzedaży w polskiej wersji językowej i że zapowiada się ona naprawdę bardzo ciekawie. Udałam się więc do sklepu z akcesoriami elektronicznymi, gdzie można było zakupić taką grę w wersji pudełkowej. Byłam bardzo miło zaskoczona, kiedy dowiedziałam się, że jest ona aktualnie dostępna w przystępnej, promocyjnej cenie. Zdecydowałam się więc dłużej nie wahać i od razu ją zakupiłam, a przy kasie poprosiłam od razu o zapakowanie na prezent. Już kilkanaście dni później wręczyłam ją mężowi z okazji urodzin. Muszę przyznać, że był to prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Okazało się, że mężowi ta gra bardzo się spodobała. Miała ona ciekawą fabułę, a żeby ją przejść trzeba było poświęcić kilkanaście godzin.

To było właśnie to, na czym mi zależało. Przyznam szczerze, że sama dałam się namówić na to, aby w nią zagrać. Gra okazała się ciekawa i wciągająca. Ponieważ duża część fabuły oraz zakończenie było zależne od tego, jakie decyzje w grze podjęliśmy wcześniej, grę można było przejść nawet kilka razy, za każdym razem osiągając inne efekty i nie nudząc się przy tym.