Dron kompaktowy od DJI

Czasy w których porządne drony były ogromne, ciężkie i zajmowały mnóstwo miejsca na szczęście już dawno minęły. Dzisiaj wybór wśród świetnych dronów jest ogromny, a producenci ciągle starają się je udoskonalać w taki sposób, aby zmniejszać ich rozmiary jednocześnie pilnując, by modele spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesny Mavic Air 

dji mavic air - sklepNiewielkie rozmiary dronów mogą nam się wciąż kojarzyć głównie z modelami przeznaczonymi do zabawy, bądź nauki. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że drony lepszej jakości są wielkie i ciężkie jednak ich technologia cały czas się rozwija, co przyczyniło się do powstania dronów, które cechuje największa jakość i niskie gabaryty. Takim dronem jest chociażby znany chyba wszystkim miłośnikom dronów DJI Mavic Air – sklep z dronami, który będzie miał ten model w swojej ofercie znajdziemy bez problemu w sieci. Jest to bowiem bardzo popularny dron cieszący się ogromnym zainteresowaniem. Co ciekawe nie dość, że Mavic Air sam w sobie jest niewielkim dronem to jeszcze nie wymaga on rozmontowywania go za każdym razem ponieważ jest on składany. Jego wysoka jakość przejawia się zarówno w podzespołach, jak i materiałach z jakich został wykonany. Posiada on świetną kamerę o rozdzielczości 4K, która została umocowana na trój osiowym stabilizatorze. Dron ten został wyposażony w różne ciekawe funkcje, które pozwalają na uzyskanie niesamowitych efektów pod względem obrazu, ale także potrafią bardzo ułatwić nam pracę z dronem.

Do takich funkcji należy chociażby TapFly pozwalająca latać w dowolnym miejscu bez sterowania sprzętem. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest możliwość sterowania dronem za pomocą gestów. Mavic Air ma także świetną funkcję śledzenia. Dzięki niej dron może za nami lecieć na przykład gdy jedziemy na rowerze lub biegamy. Mavic Air jest zatem świetnym dronem, który jednocześnie jest niezwykle poręczny.