Ulotki dla swojej firmy zamawiam online

Od kilku lat aktywnie działam w branży ubezpieczeniowej. Prowadzę swoja agencję ubezpieczeniową oferującą polisy praktycznie wszystkich towarzystw. Mam swój punkt stacjonarny w niewielkim mieście na południu Polski. Wszyscy mieszkańcy świetnie mnie znają, ale cały czas muszę szukać nowych klientów. Wykorzystuję w tym celu ulotki, które zamawiam online z drukarni z Radomia.

Co miesiąc zamawiam tysiąc kolorowych ulotek

kolorowe ulotki - radomLubię swoją pracę i każdego dnia mocno się angażuję, żeby jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Ale w swoim biurze obsługuję klientów jedynie do godziny szesnastej. Potem przez dwie godziny rozdaję ulotki klientom pobliskich supermarketów. Uważam, że jest to świetna forma reklamy i zaproszenia ludzi do skorzystania z mojej oferty. Każdego miesiąca rozdaję około tysiąca ulotek, a więc nie robię tego zbyt nachalnie. Mam swoją sprawdzoną drukarnię, w której całkowicie online zamawiam kolorowe ulotki – Radom to miasto, w którym ta drukarnia znajduje się fizycznie. Mnie jednak o wiele bardziej interesuje jej adres internetowy. Mają bardzo fajną stronę, na której mogę zamówić ulotki samodzielnie je sobie projektując. To mi bardzo wiele ułatwia, ponieważ wszystko działa bardzo intuicyjnie i sprawnie. Wchodzę tylko na ich stronę i projektuję wygląd swoich ulotek a następnie zamawiam ich określoną ilość. Co miesiąc zamawiam tysiąc ulotek, bo tyle jest mi właśnie potrzebne.

Odkąd zacząłem działać na własną rękę w ubezpieczeniach to ulotki zamawiam w jednej i tej samej drukarni z Radomia. Bardzo sobie cenię tą współpracę, bo bardzo szybko dostaję zamówione u nich ulotki. Na zrealizowanie zamówienia czekam maksymalnie pięć dni roboczych, a to naprawdę szybko. Poza tym na ich stronie mogę sam zaprojektować wygląd zamawianych materiałów reklamowych.