Czepek gastronomiczny dla pomocy kuchennej

Prowadzę małą pizzerię. Przygotowywane są w niej zarówno pizzy, jak i inne dania kuchni włoskiej. Do tej pory zatrudniałam jedną osobę, od robienia pizzy, oraz jedną osobę do przygotowywania dań włoskich. Ta druga osoba, powiedziała, że potrzebuje kogoś do pomocy. 

Zakup czepków gastronomicznych

czepki gastronomiczneMuszę teraz zakupić nowe ubrania dla tej osoby. Wymagany jest oczyciwście fartuch, który mam na stanie, więc mogę go przekazać pomocy kuchennej. Właśnie taką osobę będę zatrudniać. Mam już nawet kogoś na oku. Jestem po wstępnych rozmowach z nią i zgodziła się, by u mnie pracować. Muszę teraz zakupić nowe czepki gastronomiczne, ponieważ tego nie mam na stanie. Zadzwonię do swojej zaprzyjaźnionej hurtowni, by tam sprawdzić, czy mają takiego typu czepki. Potrzebuję ich aż sześć, dla każdego pracownika po dwie sztuki tak, by mieli na wymianę. Okazało się, że mają takie czepki na stanie, więc od razu dokonałam zakupu. Musiałam na nie czekać pięć dni, ponieważ ta hurtownia jest bardzo daleko, ale mają naprawdę bardzo dobrej jakości rzeczy. Zatrudniłam już pomoc kuchenną i podarowałam jej czepek gastronomiczny. Teraz wszyscy moi pracownicy wygladają bardzo profesjonalnie, tak jak na obsługe gastronomiczną przystało. Czepki są wykonane z wysokiej jakości materiału. Są odporne na rozdarcia. Często jest z tym problem, ponieważ czepki są wykonane z cienkiego materiału. Mają one chronić przed tym, by włosy nie wpadały do przygotowywanej potrawy.

Czepki są już zakładane przez moich pracowników. Bardzo ładnie się w nich prezentują. Myślę jeszcze nad tym, by ich trochę dokupić tak na wszelki wypadek. Nie są one drogie, więc stać mnie na to, by kupić jeszcze kilka nowych egzemplarzy na zmianę. Jeżeli chodzi o ich pranie, to muszą to już robić w domu pracownicy.