W każdy piątek zamawiam wyśmienitą pizzę

Kilka miesięcy temu wprowadziłem w domu taki zwyczaj, że w każdy piątek zamawiam naszą ulubioną pizzę. Zamawiam ją w wersji, którą z żoną i synem po prostu uwielbiamy. Mamy niedaleko pizzerię, którą śmiało można uznać za jedną najlepszych w mieście. Pizza kosztuje w miarę rozsądne pieniądze, a na jej dostawę czekamy niespełna pół godziny.

Pizzerię otworzyli u nas w zeszłym roku

popularna pizzeria w poznaniuMieszkamy w domu jednorodzinnym w willowej dzielnicy Poznania. Do centrum mamy jakieś pół godziny, ale tak naprawdę teraz nie potrzebujemy jeździć do centrum, bo wszystko mamy u siebie. Mamy nawet dużą galerię handlową, w której są wszystkie najmodniejsze sklepy i restauracje. W zeszłym roku niedaleko nas otwarła się obecnie bardzo popularna pizzeria w Poznaniu. Przebojem wdarła się w menu mieszkających w Poznaniu ludzi. No i ja właśnie jakoś pół roku temu zaryzykowałem i na piątkowy obiad zamówiłem u nich włoską pizzę. Okazało się, że to była prawdziwa kulinarna rozkosz. Od tamtej pory w każdy piątek zamawiamy u nich dwie średnie pizze z dostawą do domu. Jako, że są niedaleko od nas to na zamówione pizze czekamy około pół godziny. U dostawcy możemy zapłacić kartą, co jest dla mnie dużym udogodnieniem. Jest mi łatwiej, gdy mogę zapłacić kartą, bo nie lubię gotówki. W każdy piątek zamawiam jedną pizzę z podwójnym salami i drugą tradycyjną na cieście z sosem pomidorowym. Bardzo przyzwyczailiśmy się do tych piątków z wyśmienitą włoską pizzą.

Od zeszłego roku mamy to szczęście, że mamy swoją pizzerię niedaleko miejsca zamieszkania. Jeśli mamy smaka na wyśmienitą pizzę to zamawiamy ją telefonicznie i po pół godziny pudełka z pizzą lądują na naszym stole. Uwielbiamy piątki, bo wtedy tradycyjnie zamawiamy dwie pyszne pizze z chyba najlepszej obecnie pizzerii.