Nowoczesny agregat diesla

Agregaty prądotwórcze są nieodłącznym wyposażeniem na każdym placu budowy na którym wykonujemy zadania. Niestety, wiele standardowych, małych generatorów nie ma wystarczająco dużej wydajności, by mogły być używane do czegokolwiek więcej niż tylko do zasilania oświetlenia ogólnego i innych, mało wymagających urządzeń.

Najlepsze agregaty prądotwórcze z silnikiem diesla

polecany agregat prądotwórczy dieselZnacznie bardziej przydatne są w naszych warunkach większe, aczkolwiek nieporównywalnie bardziej wydajne agregaty, posiadające silniki diesla zamiast standardowych silników napędzanych olejem. Najbardziej polecany agregat prądotwórczy diesel może być użyty do zasilenia całego placu budowy, łącznie z wieloma urządzeniami, nawet tymi najbardziej energożernymi. Ma przy tym wysoką kulturę pracy i nie przeszkadza podczas wykonywania zadań, nie dokładając dźwięku do i taki już wysokiego poziomu hałasu na stanowiskach pracy. Jest to także bardzo zaawansowany, nowoczesny agregat, pozwalający na płynną regulację napięcia generowanego prądu, szybkości pracy silnika oraz wielu innych parametrów, które potrzebne są do prawidłowego ustawienia pracy urządzenia, oraz zabezpieczenia podłączanego sprzętu przed każdą usterką, mogącą mieć początek właśnie w nieprawidłowym napięciu generowanego prądu.

Mimo wysokiej wydajności i dość znacznych gabarytów silnika, agregat tego rodzaju nadal pozostaje urządzeniem przenośnym, które można bez większych trudności przetransportować w nowe miejsce dokładnie tak samo jak jego mniejsze odpowiedniki. Jest więc znacznie wygodniejszy i bardziej wielozadaniowy niż zwykłe agregaty, toteż zastępuje takowe w każdym miejscu w którym potrzebne jest zasilanie, a w którym nie ma dostępu do źródła prądu miejskiego lub linii energetycznej, takim jak plac budowy odcinka autostrady.