Do samochodu elektrycznego dostałem solidną domową ładowarkę

Od wielu lat miałem jedno wielkie marzenie – kupić sobie samochód elektryczny. I po wielu latach udało mi się to marzenie zrealizować. Kilka tygodni temu wyjechałem z salonu zupełnie nowym autem napędzanym energią elektryczną. Całe szczęście, że do zakupionego samochodu dostałem ładowarkę, dzięki czemu zupełnie nie musiałem interesować się tą kwestią.

Ładowarka od producenta to sprawdzony sprzęt

sprawdzone domowe ładowarki do samochodów elektrycznychMuszę przyznać, że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ładowarka, którą otrzymałem wraz z samochodem od jego producenta. Byłem pewien, że do samochodu dołączają zazwyczaj jakiś najzwyklejszy sprzęt, ale okazało się, że jest wręcz przeciwnie. Producent samochodów, na który się zdecydowałem, do swoich aut dokłada dla klientów jedynie sprawdzone domowe ładowarki do samochodów elektrycznych. A przynajmniej moja ładowarka działa bardzo dobrze i przede wszystkim bardzo szybko. Czytałem, że takimi domowymi ładowarkami auto ładuje się  długo. Tymczasem naładowanie mojego samochodu to kwestia niespełna dziesięciu godzin. Dla mnie osobiście jest idealny czas ładowania. Podłączam sobie samochodów do ładowania wieczorem i rano auto jest gotowe do zrobienia kilkuset kilometrów. Wiem, że są szybsze sposoby na naładowanie samochodu, ale dla mnie taka sprawdzona ładowarka domowa jest najlepszym wyborem. Jej zaletą jest też to, że jest mobilna, więc mogę ją zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie tylko mogę jej potrzebować.

Do zakupionego auta otrzymałem porządną ładowarkę domową, z której korzystam średnio co drugi dzień. Czas ładowania, który wynosi około dziesięciu godzin, jest dla mnie bardzo zadowalający. Dla mnie ważne jest to, że w końcu spełniłem swoje marzenie i jeżdżę autem elektrycznym. A do tego jeszcze ekonomicznym i ekologicznym co dzisiaj jest szczególnie istotne.