Gdzie w Bydgoszczy urządzę małe wesele?

Razem z narzeczonym marzyliśmy o tym, aby jak najszybciej wziąć ślub. Nie stać nas było na wielkie, tradycyjne wesele, ale uznaliśmy, że nie jest na ono potrzebne. Zdecydowaliśmy się na skromną uroczystość tylko wśród najbliższych. Jednakże, nawet takie małe wesele musieliśmy urządzić w jakiejś restauracji lub sali weselnej. Na kilka miesięcy wcześniej zabraliśmy się za poszukiwania odpowiedniego miejsca.

Zorganizowaliśmy małe wesele w Bydgoszczy

małe wesele - bydgoszczPrzyznam szczerze, że nie spodziewałam się, że uda nam się tak szybko znaleźć odpowiednie miejsce. Od mojej przyjaciółki dowiedziałam się, gdzie warto zorganizować małe wesele – Bydgoszcz to miejscowość w której mieścił się hotel, który udostępniał salę konferencyjną na małe wesela i inne przyjęcia rodzinne. Oferowali oni kompleksowe usługi weselne. W ich menu bankietowym znajdowały się pyszne dania tradycyjne przygotowane według unikatowych receptur, wśród których każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Cena „od talerzyka” była naprawdę przystępna. Mało tego dzieci do pewnego wieku wchodziły za darmo. Sala była odpowiednia na małe wesele i można tam było nawet wygospodarować parkiet taneczny. Zachęcona pozytywnymi opiniami mojej przyjaciółki, przekazałam te informacje narzeczonemu i razem zdecydowaliśmy się odwiedzić to miejsce. Po tym, gdy je zobaczyliśmy bardzo szybko przekonaliśmy się, że jest ono odpowiednie.

Zdecydowaliśmy się je zarezerwować na nasze małe wesele. Muszę przyznać, że trafili naprawdę bardzo dobrze. Wesele zostało tutaj kompleksowo i profesjonalnie przygotowane. Mogliśmy liczyć na rzetelną obsługę, która pozostała do dyspozycji naszych gości przez całą noc. Dodatkowo osoby przyjezdne mogły od razu w tym samym budynku zanocować, co było bardzo wygodnym rozwiązaniem.