Jak zamówić śmieszną karykaturę ze zdjęcia?

 

Kiedy szukamy idealnego prezentu na urodziny, często zderzamy się ze ścianą. Z jednej strony chcielibyśmy kupić coś, co będzie jedyne w swoim rodzaju i oryginalne, a z drugiej – gdzie tego szukać? Szczególnie jeśli urodziny są okrągłe – wtedy ty, bardziej chcemy wręczyć coś wyjątkowego.  

Zamawiamy karykaturę ze zdjęcia

śmieszna karykatura ze zdjęciaOczywiście, gdy poszukujemy idealnego prezentu, może wpaść nam do głowy obraz jubilata. A jeśli ma on poczucie humory i szukamy czego lekkiego – lepsza będzie zdecydowanie śmieszna karykatura ze zdjęcia. Dlaczego mowa u o fotografii? Ponieważ oczywiście chcemy obdarowywanemu sprawić niespodziankę – więc karykaturzysta nie zobaczy go na żywo. Będzie on musiał posiłkować się zdjęciem, które mu dostarczymy. Jakie są zasady jego wyboru? Przede wszystkim dobrze wybrać kilka fotografii. Ważne jest, aby przedstawiały rysowanego z kilku kątów – z przodu, z boku. Dzięki temu rysownik będzie dobrze wiedział, jak wygląda dana osoba i jakie cechy charakterystyczne posiada. Dobry rysownik bazując na zdjęciach stworzy świetną karykaturę, uwypuklającą w zabawny ale nie przesadny sposób cechy charakterystyczne rysowanego. Warto także wybrać kilka fotografii, które pokazują rzeczy, które jubilat lubi i które są jego pasją, hobby. Karykaturzysta z pewnością chętnie wykorzysta je podczas tworzenia rysunku, dodając tam np. ulubione przedmioty jubilata. Z pewnością doda to charteru i wyjątkowości grafice.

Zabawna karykatura to doskonały prezent np. na okrągłe urodziny. jest czymś wyjątkowy, spersonalizowanym, odnosi się bezpośrednio do obdarowywanego. To doskonała, wesoła pamiątka. Z pewnością zachwyci jubilata, szczególnie jeśli ma on poczucie humoru. A obraz zawiśnie w jego domu, na ścianie lub w salonie, gdzie będzie chętnie oglądany.