Nowoczesna metoda usuwania tatuażu

 

Dawno minęły czasy w których tatuaże kojarzyły się częściej z czymś negatywnym, aniżeli z piękną ozdobą ciała. Pracodawcy również coraz przychylniej spoglądają na osoby posiadające tatuaże i te już nie stanowią problemu w miejscu pracy, nawet gdy są widoczne. Czasem jednak mamy swoje powody do tego, aby usunąć tatuaż.

Jak usunąć tatuaż?

bezbolesne usuwanie tatuażu - ŁódźPomimo tego, że coraz rzadziej w miejscu pracy spotyka się szefa, który nie jest przychylny osobom posiadającym tatuaże, a te same w sobie kojarzą się obecnie z czymś bardziej pozytywnym niż negatywnym to jednak wciąż niektórzy chcą pozbyć się swojego tatuażu nawet, gdy jest on bardzo udany. Przeważnie wynika to z prywatnych przyczyn jednak niezależenie co jest powodem chęci pozbycia się go pamiętajmy, aby zrobić to w sposób bezpieczny. Pierwszym wyjściem jest oczywiście cover. Jeżeli jednak nie chcemy zakrywać naszej dziary czymś innym to wówczas pozostaje nam nowoczesne i bezbolesne usuwanie tatuażu – Łódź posiada salony w których możemy umówić się na zabiegi mające na celu zniwelować widoczność naszego tatuażu. Zabieg ten opiera się na działaniu lasera, który rozbija cząstki barwnika na mniejsze umożliwiając naszemu organizmowi pozbyć się ciała obcego w sposób zdrowy, bezpieczny i zgodny z naszą fizjologią. Choć laser może nam się kojarzyć dosyć boleśnie to pamiętajmy, że cały zabieg jest robiony na specjalnym, chłodzącym znieczuleniu.

Oczywiście aby pozbyć się całkowicie tatuażu z ciała niezbędnym jest wykonanie kilku sesji. Nie istnieje uniwersalna ich ilość ponieważ to, ile sesji jest niezbędnych dla całkowitego pozbycia się barwnika z ciała jest określane przez to jak stary i jak duży jest tatuaż. Oprócz tego bierze się również pod uwagę to, czy jest on kolorowy i jakie kolory zostały użyte do jego wykonania. Ilość sesji będzie także zależała od głębokości barwnika, oraz jego jakości.