Potrzebowałam pomocy przy rozwodzie

Dla mojego męża byłam tylko służącą i kucharką. Moje potrzeby w ogóle nie miały dla niego znaczenia. Ograniczał mnie on i spowodował, że wszyscy znajomi i rodzina się ode mnie odwróciła. W końcu zrozumiałam, że dłużej tak być nie może. Musiałam jakoś temu zaradzić. Wobec tego zdecydowałam się rozwieść. Jak się jednak można było spodziewać, mąż nie zamierzał mi na to pozwolić.

Poszukiwania prawnika od bezproblemowych rozwodów

bezproblemowy rozwód w przemyśluWiedziałam, że będę potrzebowała pomocy przy załatwianiu wszelkich kwestii prawnych, ponieważ zupełnie się na tym nie znałam. Musiałam więc znaleźć kogoś, kto mi w tym pomoże. Był mi potrzebny prawnik, który przeprowadzi dla mnie bezproblemowy rozwód w Przemyślu. Całe szczęście taką godną zaufania osobę udało mi się znaleźć przy okazji cotygodniowego wyjścia na zakupy. Udałam się do jego kancelarii. Prawnik akurat miał wolną chwilę i zgodził się mnie od razu przyjąć. Wysłuchał mojej historii, a następnie podpowiedział mi, jak przeprowadzić rozwód. Dowiedziałam się od niego, jakie dokumenty muszę złożyć i jakie informacje muszą się znaleźć w piśmie do sądu. Podpowiedział mi, że mogę się ubiegać o rozwód bez orzekania o winie, z winy męża lub za obopólną winą. Wytłumaczył mi także, jakie konsekwencje będą się wiązały z poszczególnymi rozwiązaniami i zdecydowałam się zostać moim pełnomocnikiem procesowym.

Dzięki temu podczas składania pozwu rozwodowego czułam się o wiele lepiej przygotowana, niż gdybym poszła „na żywioł” i z góry powiedziała mojemu małżonkowi, że chcę się rozwieść. Dzięki pomocy tego prawnika udało mi się uzyskać bezproblemowy i przede wszystkim szybki rozwód. Nie miałam także problemu z podziałem majątku i ustanowieniem alimentacji, ponieważ prawnik podpowiedział mi jakie mam prawa i czego mogę się domagać.