Dobry trener od biegania

Ostatnio zdałam sobie sprawę z tego że troszeczkę się zaniedbałam. Przybyło mi parę kilo, kondycja znacznie mi spadła tak, że nawet wchodzenie po schodach powoduje zadyszkę. Zawsze byłam trochę przy kości ale tym razem naprawdę odczuwam te dodatkowe kilogramy. Czuję się zmęczona, bolą mnie nogi, rano mam opuchnięte stopy. Aż sama nie mogę uwierzyć, że w tak krótkim czasie przebrałam tak dużo.

Trening biegania z instruktorem

trener personalny od biegania w warszawieMoże i chciałabym chodzić na siłownię ale niestety nie mam ani środków ani czasu. Jedyne co mi pozostaje to bieganie. Lubię biegać ale szybko tracę motywację. Dlatego postanowiłam że tym razem, bo przyznam się że to już nie moja pierwsza walka o figure, skorzystam z kogoś takiego jak trener personalny od biegania w Warszawie jest wielu tego typu specjalistów. Niektórzy trenerzy bardzo dużo sobie liczą, jest jednak sporo osób które naprawdę znają się na rzeczy, lubią to co robią i chętnie pomagają innym za niewielką odpłatą. Taki trener pomoże mi zacząć bieganie, tak abym nie odczuwała zbytniego przeciążenia organizmu, nie miała zbytnich zakwasów Co powoduje, że łatwiej opuszcza się kolejny trening i tym samym po jakimś czasie łatwiej jest zrezygnować w ogóle z treningu. Poza tym nic tak nie motywuje jak coraz lepsze wyniki a bez trenera ciężko jest coś takiego osiągnąć. Nie znam się na przebieżkach i jakiś ćwiczeniach izometrycznych i tym podobne.

Trener od biegania doskonale będzie umiał dopasować odległość, tempo biegu a także inne ćwiczenia które pozwolą mi na uzyskanie coraz to lepszych wyników. Mam nadzieję że tym razem kiedy rozpocznę treningi, Będę widziała rezultaty i to zmotywuje mnie do jeszcze większej aktywności. Mam nadzieję że tym razem uda mi się nie tylko zrzucić zbędne kilogramy ale przede wszystkim poprawić swoją kondycję i zdrowie.