Potrzebowałem całodobowego wynajmu aut osobowych

Razem z moją żoną prowadzimy rodzinny interes. Bardzo często musimy odwiedzać klientów i kontrahentów, z którymi współpracujemy. Ostatnio musieliśmy się bardzo szybko dostać do Rzeszowa. Nie było w tym nic trudnego, gdyby nie fakt, że byliśmy w tym czasie za granicą. Nie pozostało nam więc nic innego, jak wsiąść w samolot i przylecieć na miejsce.

Skorzystaliśmy z całodobowego wynajmu aut osobowych

całodobowy wynajem aut osobowych - rzeszówPo wylądowaniu na lotnisku, musieliśmy jeszcze przedostać się do klienta, który mieszkał kawałek za Rzeszowem. Aby tam dojechać potrzebowaliśmy samochodu. Zdecydowaliśmy się skorzystać z wypożyczalni samochodowej. Było już późno, ale miałem nadzieję, że uda nam się znaleźć wypożyczalnię czynną o tej porze. Na szczęście poszukiwania były krótkie i owocne. Bardzo szybko udało nam się znaleźć miejsce, w którego ofercie był całodobowy wynajem aut osobowych – Rzeszów to miejscowość na terenie której się ona znajdowała. Z lotniska mieliśmy tam bardzo blisko, dlatego natychmiast udaliśmy się w odpowiednie miejsce. Muszę przyznać, że byliśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi tego miejsca. Wypożyczalnia posiadała bardzo dużą flotę samochodów osobowych na wynajem, dosłownie od ręki. Dzięki temu bez problemu znaleźliśmy auto, które spełniało wszystkie moje oczekiwania. Było to duże, rodzinne auto dostępne w niskiej, atrakcyjnej cenie.

Bardzo szybko załatwiliśmy wszystkie formalności i od razu mogliśmy ruszać w trasę. Wynajęte przez nas auto było sprawne techniczne, posiadało aktualny przegląd, a co jeszcze ważniejsze było bardzo zadbane, zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz było czyste. Najważniejsze jednak było to, że nie posiadaliśmy limitu kilometrów i w przystępnej cenie mogliśmy dokupić ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków z winy kierowcy.