Zleciłem kompleksową renowację szyb w swoim samochodzie

Kilka tygodni temu kupiłem sobie nowy samochód. Słowa nowy używam tu w kontekście innego samochodu, niż ten, który miałem dotychczas. Znalazłem świetne auto używane w bardzo dobrej cenie. Był to samochód o jakim zawsze marzyłem, więc zdecydowałem się na jego kupno. Jego stan techniczny był wręcz idealny, więc nie wahałem się nawet chwili z podjęciem tej decyzji.

Przednia szyba nadawała się do renowacji

kompleksowa renowacja szyby samochodowejMój nowy samochód miał kilkanaście lat, ale był naprawdę zadbany. Karoseria wyglądała naprawdę bardzo dobrze, a tapicerka wewnątrz samochodu była wyczyszczona i dokładnie wyprana. Jedyne co pozostawiało wiele do życzenia to przednia szyba. Była mocno porysowana, ale wiem, że to w samochodach zupełnie naturalne. Zwłaszcza w autach z takiego rocznika. Od razu wiedziałem, że niezbędna będzie kompleksowa renowacja szyby samochodowej przedniej, ale wiadomo, że renowacji poddaje się od razu wszystkie szyby w aucie. Znalazłem studio detailingu samochodowego oferujące takie zabiegi upiększające. Umówiłem się na termin i w umówionym czasie zjawiłem się w tym studio ze swoim samochodem. Zostawiłem go na cały dzień i odebrałem dopiero w kolejnym. No i muszę przyznać, że efekt był imponujący. Przednia szyba wyglądała tak jakby zamontowali mi zupełnie nową. Boczne szyby też były dokładnie wyczyszczone i spolerowane z mikro rysek. Po tej renowacji mój samochód wyglądał naprawdę bardzo przyzwoicie.

Im starszy samochód tym bardziej sfatygowane są w nim szyby. Przednia szyba rysuje się najbardziej, a wszystko za sprawą wycieraczek. W moim samochodzie przednia szyba była bardzo porysowana a teraz nie ma na niej nawet śladu po rysach. To niesamowite, że można tak odnowić szyby w samochodzie. Dobrzy fachowcy potrafią zdziałać istne cuda z samochodami.