Zakup stylowej ramy do obrazu

Wraz z mężem zakupiliśmy ostatnio ładny obraz. Chcemy go zawiesić sobie w sypialni nad łóżkiem. Mąż przygotował już nawet dziurkę w ścianie. Pozostało nam jeszcze kupienie ładnej ramy, która będzie pasować do obrazu. Mamy nadzieję, że uda nam się taką znaleźć. 

Wybór stylowej ramy do obrazu

stylowe ramy obrazowePo południu pojechaliśmy na miasto. Tam rozglądaliśmy się za jakimiś ramkami do obrazu. Niestety nic ciekawego nie znaleźliśmy. Pojechaliśmy do sklepu, gdzie sprzedają stylowe ramy obrazowe. Podaliśmy tam wymiary obrazu. Okazało się, że na miejscu nie ma takich ram. Muszą je zrobić na miarę. Sprzedawca powiedział nam, że będziemy musieli na nią poczekać około tygodnia. Zgodziliśmy się na to. W między czasie mieliśmy wybrać wzór ramy. Wybraliśmy ładną, jasno brązową ramę z okazały i wyżłobieniami. Bardzo nam się spodobała. Wróciliśmy do domu i czekaliśmy na telefon ze sklepu. Po sześciu dniach, zadzwonił do nas sprzedawca i powiedział, że jest rama do odebrania. Na miejscu obejrzeliśmy ją i bardzo nam się spodobała. Zabraliśmy ją do domu. Przymierzyliśmy obraz. Rama pasowała idealnie. Mąż od razu zabrał się za przywieszanie obrazu na ścianę. Zajęło mu to dosłownie chwilę. Obraz ślicznie wyglądał. Bardzo się cieszę, że udało nam się znaleźć ładną ramę. Sam obraz również nam się podoba, ale bez tej ramy, to nie to samo. Mamy w domu jeszcze kilka obrazów. Musimy też dla nich zakupić ramy tak, by jeszcze piękniej wyglądały. Mamy nadzieję, że takie ramy, jakie potrzebujemy, będą na stanie tego sklepu. 

Wróciliśmy do tego sklepu, by zakupić jeszcze cztery ramy. Na szczęście były tam takie wymiary ram, które pasowały do tych obrazów. Kupiliśmy je od razu. Teraz nasze obrazy będą okazale wyglądać na ścianie. Dobrze, że mamy w mieście taki sklep.