Szukanie kursu z przedłużania włosów

Jestem od dwóch lat fryzjerką. Prowadzę swój własny zakład fryzjerski. Bardzo lubię wprowadzać różnego rodzaju nowinki do swojego salonu. W ten sposób urozmaicam swoją ofertę. Pomimo krótkiego stażu pracy, mam bardzo dużo klientek. Ostatnio dostaje dużo zapytań odnośnie przedłużania i zagęszczania włosów.

Odbycie kursu przedłużania i zagęszczania włosów

fryzjerski kurs przedłużania i zagęszczania włosówNiestety w szkole fryzjerskiej nie uczyli nas takich zabiegów. Dużo rzeczy musiałam uczyć się sama, jeżdżąc na różnego rodzaju szkolenia i kursy. Postanowiłam teraz, że zapiszę się na fryzjerski kurs przedłużania i zagęszczania włosów. Dzięki temu będę mogła przeprowadzać tego typu zabiegi w swoim salonie. Mam nadzieję, że wtedy będę miała jeszcze więcej klientek. Najpierw musiałam poszukać odpowiedni kurs. Przejrzałam kilka ofert. Jedna była za droga dla mnie, inna nie spełniała moich kryteriów. Ciężko było coś znaleźć. Na szczęście koleżanka mi trochę pomogła i udało się znaleźć dobry kurs. Zapisałam się na niego. Na początku poznaliśmy od instruktorki wszystkie narzędzia, na podstawie których dokonuje się zabiegu. W międzyczasie pokazała nam typy włosów i kształt twarzy, co również ma znaczenie, przy przedłużaniu i zagęszczaniu. Na samym końcu mogliśmy sami na manekinach poćwiczyć te zabiegi. Bardzo mi się podobał ten kurs. Od razu wiedziałam, że dużo wiedzy i umiejętności z niego wyniosę, z czego bardzo się cieszę.

Po skończonym kursie i otrzymaniu certyfikatu, postanowiłam wprowadzić te zabiegi do swojego salonu. Od razu zaczęły się do mnie zapisywać klientki. Już nie mogę się doczekać, jak zacznę je przeprowadzać. Kupiłam już wszelkiego rodzaju sprzęty i materiały. Musiałam również ustalić odpowiednią cenę, za zabieg. Do tanich, to on nie należy, ale warto skorzystać.