Poszukiwania letnich klapek

Zbliżało się lato. W tym roku postanowiłam wyjechać na urlop do ciepłych krajów. Już dwa tygodnie przed wyjazdem zaczęłam przygotowania. Przy pakowaniu walizki spostrzegłam się, że nie mam odpowiednich butów. Chciałam kupić sobie letnie klapki, w których będzie mi wygodnie chodziło się po promenadzie czy deptaku. Zależało mi na tym, aby miały koturn.

Kupno letnich klapek na koturnie

klapki letnie na koturnieUdałam się do polecanego sklepu obuwniczego w mojej okolicy i od razu poprosiłam sprzedawczynię o pomoc. Powiedziałam jej, że potrzebne mi są klapki letnie na koturnie. Od razu zaprowadziła mnie ona na odpowiedni dział i pokazała kilka popularnych modeli takich butów. Jedne z nich szczególnie mi się spodobały. Były to solidne klapki w czerwonym kolorze wykonane z naturalnej skóry, polakierowane na bardzo ładny kolor. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że to bardzo często wybierany przez klientki model. Buty te są stabilne i nie zsuwają się ze stopy, co gwarantuje komfort przy chodzeniu. Posiadają one wyprofilowaną wkładkę ortopedyczną wewnątrz, dzięki czemu stopa układa się naturalnie i nie wykrzywia się. Znalazłam swój rozmiar i przymierzyłam klapki. Przeszłam się w nich po sklepie. Muszę przyznać, że były naprawdę wygodne. Postanowiłam je zakupić, ponieważ były akurat dostępne w promocji i nie chciałam zwlekać, aż ktoś wykupi mój rozmiar. Poza tym, zaczynałam urlop już za kilka dni!

Byłam bardzo zadowolona z zakupionych klapek. Służą mi już drugi sezon i są bardzo wygodne. Kilkucentymetrowy koturn dodaje mi wzrostu, ale jednocześnie nie sprawia, że stopa się męczy. W przypadku butów na koturnie ciężar ciała jest odpowiednio rozłożony, dlatego nawet po całym dniu chodzenia w takich klapkach, stopa nie jest zmęczona. Buty okazały się solidne i wytrzymałe.