Ceny domów na sprzedaż w Białymstoku

Gdzie w dzisiejszych czasach najlepiej kupić sobie dom? Najlepiej tam, gdzie ceny nowych i używanych domów są jeszcze na w miarę rozsądnym poziomie. Taka inwestycja może się wiązać z koniecznością przeprowadzki, ale w niektórych miastach można kupić domy w naprawdę rozsądnych cenach. Tak jest na przykład w Białymstoku, gdzie nieruchomości póki co nie drożeją.

Dom na nowym osiedlu za rozsądną cenę

domy na sprzedaż białystokBiałystok to miasto, które bardzo szybko się rozwija. Pomimo swojego położenia na wschodzie naszego kraju coraz więcej dużych firm i korporacji decyduje się na inwestycje właśnie w tym mieście. W tym mieście powstają nie tylko inwestycje przemysłowe, ale również deweloperskie. Dlatego warto pomyśleć o tym, żeby kupić dom właśnie w Białymstoku. Jeśli przejrzymy sobie w internecie wszystkie domy na sprzedaż Białystok to zobaczymy, że ceny są bardzo atrakcyjne. Na nowym osiedlu domek jednorodzinny kupimy już za około trzystu tysięcy złotych. Na rynku wtórnym za tą cenę możemy kupić dom o powierzchni nawet około stu metrów kwadratowych. Oczywiście jak w każdym mieście tak i w tym jest tak, że im dalej od centrum tym tańsze nieruchomości. Dlatego w samym centrum Białegostoku domy są droższe co najmniej o połowę niż poza centrum. Ale miasto jest na tyle małe, że z obszarów poza centrum do centrum możemy dojechać w kwadrans. Nie ma tam również korków, co jest zaletą doskonałego zarządzania infrastrukturą drogową.

Jeśli ktoś szuka domu, za który nie trzeba będzie zapłacić majątku, to warto poszukać go właśnie w Białymstoku. To w tym mieście znajdziemy nieruchomości w rozsądnych cenach, a do tego plusem jest to, że tam się po prosty dobrze mieszka i funkcjonuje. W Białymstoku jest coraz więcej miejsc pracy, bo różne duże firmy budują tam swoje siedziby i zakłady produkcyjne.