Poszukiwania dobrych licytacji komorniczych

Zawsze jak kupujemy coś z mężem, to szukamy najlepszych okazji cenowych. Od dłuższego czasu przymierzaliśmy się do zakupy własnego mieszkania. Szukaliśmy czegoś do remontu, dlatego postanowiliśmy przejrzeć licytacje komornicze. Wiedzieliśmy, że w ten sposób można znaleźć prawdziwe okazje cenowe. W wolny dzień usiedliśmy razem do komputera i zaczęliśmy przeglądać ogłoszenia.

Wzięliśmy udział w licytacji komorniczej

licytacje komornicze braniewoPrzeglądaliśmy interesujące nas licytacje komornicze Braniewo to duża miejscowość, dlatego udało nam się znaleźć sporo interesujących licytacji. Jedna z nich spodobała nam się szczególnie. Postanowiliśmy wziąć w niej udział, ponieważ mieszkanie wystawione na licytacje znajdowało się w samym centrum miasta i miało dokładnie taką wielkość jakiej szukaliśmy. Szybko sprawdziliśmy jakie dokumenty musieliśmy dostarczyć, żeby móc wziąć udział w licytacji. Wpłaciliśmy również zadatek, który był gwarancją, że po ewentualnej wygranej w licytacji, faktycznie zdecydujemy się na zakup i jest nas stać na kupno tego mieszkania. Licytacja odbywała się już wkrótce. Był na niej obecny komornik, obecni właścicielowi zajętej przez komornika nieruchomości oraz osoby zainteresowane kupnem. Udało nam się wygrać licytację i mogliśmy dopiąć wszystkie formalności. Byliśmy bardzo zadowoleni, ponieważ biorąc udział w tej licytacji komorniczej, trafiliśmy mieszkanie w bardzo dobrej cenie.

Dodatkowo przeglądając oferty, znaleźliśmy również kilka innych interesujących nas ofert, niezwiązanych z nieruchomościami. Na licytacje komornicze wystawiane są różne rzeczy w tym biżuteria, sprzęt elektroniczny czy artykuły gospodarstwa domowego. Można trafić naprawdę bardzo fajne przedmioty, w bardzo niskich cenach. Często korzystamy z takich licytacji.