Nowoczesne i wytrzymałe napinane sufity

 

Za sprawą nowoczesnych napinanych sufitów możemy stworzyć bardzo oryginalny i niepowtarzalny wygląd pomieszczeń. Ich plastyczność sprawia, że mamy w tym względzie dosłownie pełną wolność pod względem tworzenia i jedyne co nas tutaj ogranicza to nasza wyobraźnia. Dzięki temu, że są one plastyczne możemy je także wykorzystać w niskich pomieszczeniach.

Zalety napinanych sufitów

wytrzymały sufit napinany barrisolOd kilku lat możemy łatwo zaobserwować postępującą modę na napinane sufity, które coraz częściej zastępują te podwieszane. Pojawiają się one nie tylko w klubach, czy domach weselnych, ale także i w szpitalach dzięki swoim antyalergicznym właściwościom. Sufity napinane nie przyciągają kurzu, są odporne na wilgoć, a także na ogień. Nic zatem dziwnego, że znajdują zastosowanie w takich miejscach, jak szpitale i przychodnie w których czystość i higiena są najważniejsze. Sufity napinane można stosować zarówno jako zamiennik tradycyjnego sufitu, jak i tworzyć za jego pomocą niebanalne sufity o różnych kształtach. Szczególnie w tym drugim przypadku warto zainwestować w wytrzymały sufit napinany Barrisol które cechują się bardzo wysoką jakością. Sufity napinane znajdą też swoje zastosowanie w naszych domach. Doskonale bowiem potrafią ukryć wszelkie spękania na sufitach, tak często spotykane zwłaszcza w blokach.

Sufit napinany jest świetną alternatywą dla sufitu podwieszanego. Dzięki temu, że jest on stworzony z folii jego montaż jest banalnie prosty i nie wymaga od nas zatrudnienia dodatkowo ekipy remontowej, czy właśnie przygotowywania pomieszczeń, jak do remontu. Podczas jego montażu nic nie pyli, więc nie musimy zabezpieczać mebli foliami malarskimi, czy wynosić ich na zewnątrz. Co więcej sufity napinane można zamówić zarówno w różnych wersjach kolorystycznych, jak i z różnymi nadrukami.