Duży wybór pokrowców na telefony

Dzisiejsze smartphone’y choć charakteryzują się niezwykle nowoczesną technologią to jednak wydaje się, że z modelu na model stają się coraz bardziej kruche. Dlatego też warto zaopatrzyć się w pokrowiec, który odpowiednio zabezpieczy nasz telefon zarówno z przodu, jak i na pleckach, które ostatnimi czasy też coraz częściej są pokryte szkłem.

Sklepy online z pokrowcami

sklep internetowy z etui na telefonW internecie można znaleźć mnóstwo filmików testujących wytrzymałość nowoczesnych smartphone’ów i telefony te w większości przypadków zdają egzamin tej wytrzymałości, jednak należy pamiętać, że testy te najczęściej odbywają się w taki sposób, że telefon zrzucany jest wówczas na płaską powierzchnię. Istnieje spora różnica w przeniesieniu siły uderzenia na telefonie podczas gdy spada on nam na przykład na panele, a gdy upadnie na chodnik. Najczęściej w tym drugim przypadku kończy się stłuczonym wyświetlaczem, czy nawet pleckami, jeśli smartphone jest pokryty szkłem również tam. Dlatego warto zabezpieczyć się w pokrowiec, który znajdziemy odwiedzając po prostu sklep internetowy z etui na telefon gdzie znajdziemy najróżniejsze pokrowce bez względu na to, jaki model telefonu posiadamy. W sklepach internetowych jest ogromny wybór pokrowców. Znajdziemy w nim zarówno te klasyczne i gumowe, jak i eleganckie skórzane oraz oczywiście pancerne, czyli pokrowce posiadające dodatkowe wzmocnienia na rogach i bokach telefonu. 

Pamiętajmy, że nawet najtańsze etui jest w stanie odpowiednio zabezpieczyć nasz telefon. Gdy zacznie on upadać plecki dociążone pokrowcem sprawią, że telefon spadnie właśnie na tył chroniąc w ten sposób wyświetlacz przed roztrzaskaniem się. Działa to zupełnie w ten sam sposób co upadek przysłowiowej kanapki posmarowanej masłem. Ponadto takie pokrowce posiadają najróżniejsze nadruki, które mogą wpłynąć pozytywnie na estetyczny wygląd naszego telefonu.