Kiedy warto się udać do stylistki?

Pomimo tego, że kupujemy ubrania, które nam się podobają, a w naszej garderobie trzymamy też tak zwane prawdziwe perełki, czyli ciuchy w których jesteśmy absolutnie zakochane, to i tak gdy przychodzi nam skomponować ciekawy outfit na chociażby wieczorne wyjście nagle nie mamy się w co ubrać i pomimo tych wszystkich pięknych rzeczy w szafie brakuje nam zwyczajnie pomysłu.

Porada stylistki personalnej 

stylistka personalnaNawet mając szafę pełną ubrań, które nam się naprawdę podobają i chcemy w nich chodzić to mimo to często „nie mamy się w co ubrać” ponieważ zupełnie nie wiemy, jak połączyć ze sobą ciuchy, aby wyglądało to efektownie. Mało które ubrania też potrafią obronić się same w outficie i nawet te perełki z naszej garderoby trzeba dobrze dopasować do reszty, aby podkreślić to, jakie są wspaniałe. Nie jest to rzecz łatwa, ale jeżeli zależy nam na tym wówczas świetnym wyborem może okazać się stylistka personalna która nauczy nas tego, jak w przypadku naszego typu urody i figury łączyć ze sobą ubrania tak, aby podkreślały i dopełniały siebie nawzajem zamiast wyglądać, jak pierwsze lepsze rzeczy wyjęte z szafy i założone na siebie. Przemyślana kompozycja ubrań sprawi, że nawet w bardzo popularnych ubraniach, które nosi tysiące innych kobiet będziemy wyróżniały się z tłumu. Możemy również poprosić stylistkę, aby przejrzała naszą szafę i doradziła nam, których ubrań się pozbyć, a które zostawić.

Bywa, że w głowie mamy ułożony starannie dobrany outfit składający się z rzeczy w szafie, które najbardziej lubimy, lecz po założeniu tych ubrań szybko okazuje się, że wcale nie wyglądamy tak dobrze, jak w naszej wyobraźni, gdy ten zestaw tworzyłyśmy. Jest to w głównej mierze spowodowane niedopasowaniem poszczególnych części garderoby do naszej figury. Stylistka poradzi nam, jakie ubrania wybierać, aby więcej nie spotkać się z podobnym problemem.