Wybieramy fugi epoksydowe marki Mapei

Oferowane przez markę Mapei zaprawy do fugowania są wykonane na bazie żywic reaktywnych i przeznaczone do wykonywania kwasoodpornych spoin zarówno na okładzinach z płytki ceramicznej, materiałów wykonanych z kamienia, na posadzkach i na ścianach. Dodatkowo mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Szczególnie nadają się do spoinowania płytek w basenach, kuchniach, szpitalach, marketach i innych.

Stosujemy nowoczesne fugi epoksydowe

mapei fugi epoksydoweW przypadku nowoczesnych fug podawane są dokładne proporcje mieszania składników, a także czas zachowania właściwości roboczych. Dodatkowo warto sprawdzić zarówno czas oczekiwania przed profilowaniem podany w minutach, czas schnięcia otwartego oraz czas korygowalności. Na opakowaniu powinniśmy także znaleźć także informacje na temat pełnego obciążenia, odporności na działanie czynników chemicznych oraz odkształcalności. Jeśli zainteresowała nas marka mapei fugi epoksydowe są najwyższej jakości. W przypadku stosowania produktu zużycie jest zależne od wymiarów spoiny. Opakowania dostępne są o różnorodnej wielkości, dlatego można je dobrać do zapotrzebowania. Tyczy się to na przykład zakładów przemysłu spożywczego, basenów termalnych czy zbiorników z agresywnymi chemikaliami, a także powierzchni roboczych w kuchni, co jest ważne dla użytkowników.

Decydując się na skorzystanie z fugi epoksydowej marki Mapei warto zwrócić uwagę na dopuszczalną grubość spoiny, która standardowo wynosi od 3 do 10 mm. Wśród najważniejszych korzyści z zakupu wymienianych przez klientów znajduje się między innymi fakt, że nie spływa z powierzchni pionowych, umożliwia szybki oraz trwały montaż, a także ma właściwości kwasoodporne. Atutem jest także szerokie zastosowanie wśród materiałów budowlanych.