Kolorowe pieluszki z tetry

Lista rzeczy, które są potrzebne przy noworodku i niemowlaku jest długa, choć oczywiście nie trzeba wszystkiego kupować od razu. Na początek warto nabyć najpotrzebniejsze rzeczy, które przydadzą się już od pierwszych chwil.

Z czego sa wykonane pieluszki wielokrotnego użytku?

Pieluchy tetrowe kolorowe w komplecieKiedys nasze mamy i babcie, nie miały takiego wyboru jak dzisiejsze świeżo upieczone mamy. O wielorazowych pieluszkach można było pomarzyć, ponieważ ich nie było. Do przewijania dziecka każda mama stosowała wielorazowe pieluszki, które były wykonane z tetry w białym kolorze. W tej formie przetrwały one do dziś i są również bardzo popularne, choć nieco inaczej stosowane. W sprzedaży możemy kupić pieluchy tetrowe kolorowe w komplecie lub pojedyncze sztuki w biały kolorze. Pieluchy z tetry są najtańszymi, dostępnymi na rynku i też dlatego każda mama je posiada. W sprzedaży są dostępne pieluchy w rozmiarze siedemdziesiąt na osiemdziesiąt centymetrów, które mogą być wykorzystywane jako cienki ręcznik po kąpieli, pieluszka do wycierania buzi i rączek, miękki otulacz lub lekki kocyk. Nie brakuje też mam, które stosują pieluchy tetrowe jako wkład do pieluszek wielorazowych, gdyż są miękkie, chłonne i mają idealnie dopasowany rozmiar. Najtańsze są białe pieluchy, gdyż kupimy je już za około dwa złote, ale znajdziemy także kolorowe pieluchy lub nawet z nadrukami w cenie od trzech do czterech złotych. Wszystkie mają taką samą gramaturę i splot. Jeżeli potrzebujemy grubszych pieluszek, to najlepsze będę flanelowe.

Przy dziecku przydaje się wiele produktów, które koniecznie trzeba kupić już na samym początku, kiedy maluch pojawi się w domu. Na pewno do nich należą pieluszki z tetry, które warto mieć w większej ilości. Jeżeli kupimy je w komplecie, to dodatkowo zaoszczędzimy.