Nowość dysze obrotowej do myjek

Jestem właścicielem sklepu meblowego w naszym mieście. Dwa razy do roku staram się, aby któryś z pracowników dokładnie umył elewację naszego budynku. Niestety, ale sadze z kominów i inne pyły osadzają się na naszych jasnych ścianach, co wygląda mało estetycznie. Jako że dbamy, aby nasz sklep był przyjemny dla oka, to nie mogę tego tak zostawić.

Duża lepsza wydajność dzięki dyszy obrotowej

dysza obrotowaW zeszłym roku dla ułatwienia pracy kupiłem myjkę ciśnieniową. Kiedyś pracownik musiał brać szczotkę i drabinę i domywać ręcznie. Teraz jest to łatwiejsze. Pracownicy bardzo lubią korzystać z myjki, nie tylko do sezonowego mycia elewacji, ale i do domywania płytek, które mamy przed wejściem do sklepu. Dzięki ciśnieniowemu rozwiązaniu, w chwilę możemy uzyskać efekt płytek jak nowe. Ostatnio będąc w sklepie firmowym, gdzie kupiłem myjkę, zobaczyłem, że w ofercie jest nowość – dysza obrotowa. Jako że producent zapewnia dużo większą wydajność, dzięki czemu możemy jeszcze bardziej skrócić czas czyszczenia, to bardzo mnie zamiennik zainteresował. Pracownik sklepu poinformował mnie, że ta dysza będzie kompatybilna z moim modelem myjki, więc postanowiłem, że się skuszę. Dysze te są trwalsze od tych poprzednich, dzięki czemu żywotność myjki wzrośnie. Tak naprawdę dla mnie same plusy, więc zdecydowałem się, że zakupię. Faktycznie, po wymianie dyszy sam wziąłem i wypróbowałem urządzenie. Uporczywe ubrudzenia, których już myśleliśmy, że nic nie jest w stanie domyć, dzięki rotacyjnemu strumieniowi udało się bez problemu doczyścić.

Przyznam, że nie spodziewałem się tak spektakularnego efektu. Już sobie wyobrażam, że ładnie doczyści naszą elewację budynku, która i tak zawsze po zwykłym myciu było widać efekt, więc teraz to zapewne zaskoczy wszystkich.