Łózko dla dziecka w kolorze białym

Wszyscy przyszli rodzice muszą zakupić wiele potrzebnych dla dzidziusia rzeczy. Na pewno w wyprawce niemowlęcej musi znaleźć się wiele ubranek, środki do pielęgnacji dziecka oraz łóżeczko i pościel. To ostatnie posłuży na pewno kilka lat lub dla kolejnego potomstwa. Warto kupić ładne łóżeczko, które będzie pasować do każdego wystroju w pokoju dziecięcym.

Niemowlęce łóżeczko z szufladą

łóżeczka niemowlęce białeZdecydowanie rodzice najczęściej kupują łóżeczka niemowlęce białe. Pasują one zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Jeśli chcemy mieć pokój dziecięcy w jasnych barwach to łóżeczko w kolorze jasnym lub białym będzie komponować się idealnie. Łóżeczka dziecięce możemy kupić w sklepach z artykułami dla dzieci lub w sklepach meblowych. Większość z łóżeczek ma szczebelki wyjmowane by dziecko jak podrośnie mogło samodzielnie wchodzić i schodzić z łóżeczka. Do tego najbardziej klasyczne wymiary tego mebelka to 120×60 cm. Do takich łóżeczek pasują materace piankowe lub gryka-kokos. Jedne i drugie są najczęściej kupowane przez rodziców. Kosztują około 100-200 złotych na polecanych stronach sprzedażowych zaopatrzonych w artykuły dla dzieci. Łóżeczko to koszt około 250-500 złotych. Warto zainwestować łóżeczko dobrej jakości jeśli planujemy na przykład kolejne potomstwo.

Wszystkie akcesoria lub meble dla dziecka muszą być wykonane z najlepszej jakości materiałów. Wtedy mamy pewność, że wszystkie te rzeczy będą odpowiedne dla małych dzieci. Łóżeczko z nadstawką , na której można przewinąć niemowlę jest bardzo często wybierany przez rodziców. Można oczywiście znaleźć różne rodzaje łóżeczek dzi4ecięcych. Najbardziej popularne i klasyczne to łóżeczka z szufladą, która daje także dodatkowe miejsce do przechowywania na przykład zapasów pampersów lub mokrych chusteczek.