Wyjątkowe sukienki na sesję ciążową

 

Sesje ciążowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród przyszłym mam. Stanowią one wyjątkową pamiątkę dla kobiety z okresu, kiedy miała ona zarysowany, widoczny brzuszek. Włożone do rodzinnego albumu czy powieszone na ścianie, fotografie pozwalają po wielu latach przypomnieć sobie ten cudowny, a także ekscytujący czas oczekiwania na maluszka.

Jaką sukienkę wybrać na sesję ciążową?

sukienki na sesję ciążowąSesje ciążowe najczęściej wykonywane są w plenerze, dlatego warto zdecydować na lekką oraz zwiewną sukienkę, która subtelnie podkreśli brzuszek, a przy okazji będzie wygodna. Jej kolor powinien być w 100% zależny od osobistych preferencji oraz gustu. Przyszłe mamy spodziewające się córeczki mogą na przykład zdecydować się na jasno różową sukienkę z elementami kwiatowymi, która będzie symbolizowała nadejście na świat wkrótce dziewczynki. Oczywiście sytuacja ta ma się na odwrót w przypadku, kiedy oczekuje się chłopca. W tym wypadku można postawić na kreację z elementami niebieskości. Wybór sukienki na sesję ciążową jest sprawą indywidualną. Niektóre kobiety pragną, aby zdjęcia ,,brzuszkowe’’ miały charakter romantyczny, w tym celu dobrym rozwiązaniem jest założenie rozkloszowanej sukienki z falbankami bądź długiej sukni do samej ziemi. Idealnym dodatkiem do tego typu sesji będzie kwiatowy wianek. Z kolei przyszłe mamy chcące podkreślić oraz uwydatnić ciążowy brzuszek mogą zdecydować się na obcisły fason, który znacząco go zarysuje.

Zdjęcia z ciążowym brzuszkiem to wspaniała pamiątka, do której po wielu latach wraca się z ogromnym wzruszeniem. Wybór sukienki na tego typu sesję jest odpowiedzialnym zadaniem, dlatego warto postawić na unikalność oraz oryginalność. Przyszłe mamy muszą się w niej czuć przede wszystkim swobodnie, kobieco oraz absolutnie wyjątkowo.