Klienci zatrudniali mnie do mycia kostki

Od jakiegoś czasu bardzo dobrze zarabiałem. Postanowiłem otworzyć swoją firmę i bardzo się z tego cieszę. Moja żona nie była do końca przekonana. Uważała, że posada w firmie z ugruntowaną pozycją będzie dla mnie lepsze. Ja jednak chciałem spróbować czegoś innego i postanowiłem zaryzykować. Zakupiłem sprzęt dobrej jakości, dzięki któremu mogłem spokojnie wykonywać swoją pracę. Świadczyłem usługi na wysokim poziomie.

Myłem u klientów kostkę brukową

mycie kostki brukowej rzeszówWiedziałem, że jako nowa firma, która dopiero startuje na rynku musi mieć konkurencyjne ceny żeby jak najwięcej osób przekonać i zachęcić do korzystania z moich usług. Wykonywałem czyszczenie elewacji, kostki brukowej a także czyściłem fotele w mieszkaniach, domach a także autach. Początki były słabe ale wiedziałem, że tak będzie. Kiedy zainwestowałem w reklamę a także założyłem firmową stronę internetową w mojej firmie trochę się ruszyło. Z dnia na dzień miałem coraz większy ruch w interesie. Klienci mogli mnie znaleźć wpisując w wyszukiwarce mycie kostki brukowej rzeszów. Wówczas pojawiała się między innymi moja strona firmowa i dzięki temu mogłem trafić do większej liczby potencjalnych klientów. Mycie kostki brukowej pośród usług, które oferowałem moim klientom cieszyło się największym zainteresowaniem. Kostka brukowała była często brudna i człowiek nie zdawał sobie nawet z tego sprawy. Kiedy klienci co zobaczyli efekt końcowy po myciu nie mogli uwierzyć, że była ona aż tak brudna. Moje usług i nie były drogie.

Musiałem mieć konkurencyjne ceny żeby jak najwięcej klientów zachęcić do korzystania z moich usług. Używałem dobrego sprzętu a także środków czyszczących bo najwyższa jakość była dla mnie najważniejsza. Cieszyłem się, że moja praca była doceniana i miałem coraz więcej zleceń na mycie kostki brukowej i nie tylko.