Moje własne wizytówki na wesele

Od małego uwielbiałam rysować i sklejać różne rzeczy z kartek. Moim ulubionym przedmiotem była plastyka. Rozwijałam swoją pasję bardzo długo i byłam z tego zadowolona. Zaczęłam tworzyć przedmioty, które później wystawiałam na aukcje. Ludzie byli zachwyceni. Jednak stwierdziłam, że dobrym wyjściem będzie założenie własnej firmy, żeby móc się rozwijać.

Firma z wizytówkami na stół weselny

wizytówki na stół weselnyTak jak prace artystyczna lubiłam również planować wesela. Postanowiłam połączyć obie te pasje i założyć swoją firmę. Zyskałam pierwszych klientów. Moja praca polegała na tworzeniu ozdób na wesela. Największym zainteresowaniem cieszyły się wizytówki na stół weselny. Były one wykonane ze sztywnego papieru. Wizytówki są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla obsługi, jak i samych gości. Dzięki nim można uniknąć stresu związanego z przypadkowym zajmowaniem miejsc. Są praktycznym dodatkiem, ale też jednym z ważniejszych elementów dekoracji wnętrza. Wybierając wzór, każdy kieruje się stylistyką sali oraz wyglądem pozostałych dekoracji. Dzięki temu stół nabiera wyjątkowego uroku i zachwyca zaproszonych gości. Każdy sam może zdecydować jak mają wyglądać wizytówki na ich wesele. Dużym plusem jest to, że stają się one również pamiątką i nie jest łatwo je zniszczyć. Dodatkowo nie są one drogie i przyciągają uwagę ludzi. Wizytówki są wykonane tak, aby wszystko do siebie pasowało. Wszystko wykonywane jest ręcznie i tym różni się moja firma od innych.

Moja firma cieszy się dużym zainteresowaniem. Mam mnóstwo zleceń i każdy jest zadowolony z moich usług. Mam nadzieję, że uda mi się utrzymać tę firmę, bo lubię to co robię. Nie wyobrażam sobie siebie robiącą coś innego. W tych czasach mało ludzi lubi swoją pracę, a ja na prawdę bardzo dobrze się czuję robiąc te wszystkie ozdoby na wesela. To był bardzo dobry pomysł.