Najlepsze auta na akumulator

 

Chyba każde dziecko z ochotą będzie jeździło w samochodziku na akumulator, ponieważ w takiej zabawce może się poczuć jak prawdziwy dorosły. W sprzedaży znajdziemy przynajmniej kilka rodzajów pojazdów zasilanych elektrycznie.

Jakie są modele aut na akumulator?

auta na akumulator 2 osobowe dla dzieciDzieci uczą się przez naśladowanie, dlatego mamy czasem wrażenie, że są małymi małpkami. Z ochotą bawią się odkurzaczem, miotłą czy pralką, a już na pewno chętnie jeżdżą w zabawkowych samochodach. W sprzedaży znajdziemy auta na akumulator 2 osobowe dla dzieci, które są nieco szersze od modeli jednoosobowych. Taki pojazd jest świetnym pomysłem jeżeli mamy dwójkę dzieci w podobnym wieku, ponieważ bez problemu się w nim zmieszczą. Wszystkie pojazdy tego typu mają zamontowane mocne silniki i wydajne akumulatory, które pozwalają na nieprzerwaną zabawę nawet przez dwie godziny. Co jakiś czas wystarcza naładować akumulator, aby pojazd był gotowy do zabawy. Maksymalna prędkość z jaką może się poruszać, to około dwa – trzy kilometry na godzinę, zatem są w pełni bezpieczne dla dzieci. Każdy pojazd zasilany elektrycznie posiada boczne lusterka, kierownicę z klaksonem, przednie i tylne światła LED oraz jeden lub dwa fotele z pasami bezpieczeństwa w zależności od modelu. Ich karoseria jest wykonana z wytrzymałych komponentów, zatem w razie kolizji maluchy będą zabezpieczone. Jazda samochodem elektrycznym jest dla trzylatków wspaniałą przygodą, gdyż pozwala im na poznawanie świata z zupełnie nowej perspektywy samodzielnego kierowcy.

Pojazdy zasilane na akumulatory nie należą do najtańszych, ponieważ najprostsze modele kosztują około kilkaset złotych. Przeważnie terenowe są nieco droższe od klasycznych sedanów, bo są nieco bardziej zaawansowane technologicznie i można nimi jeździć po każdej nawierzchni.