Do salonu kupiłem meblościankę z komodą

Muszę przyznać, że umeblowanie salonu nie należy do zadań najłatwiejszych. Jeśli nie korzysta się z usług dekoratorów czy projektantów wnętrz to wymyślenie samemu koncepcji wystroju salonu może sprawić trochę kłopotów. Na szczęście mam to już za sobą. Trafiłem do producenta mebli, który zaproponował mi świetne rozwiązanie.

Meblościankę i dodatki kupiłem od producenta

meblościanka amyNajważniejsza w całym salonie jest meblościanka oraz komplet wypoczynkowy. Te elementy muszą do siebie pasować i tworzyć jakąś spójną koncepcję. Jeśli po meble do salonu pojedzie się do naprawdę dobrego sklepu meblowego to powinno się dobrać odpowiednie rozwiązania bez większych przeszkód. A ja zrobiłem trochę inaczej, ponieważ wybrałem się bezpośrednio do producenta mebli. Znam takiego producenta, który pozwala sobie skonfigurować w dowolny sposób oferowane w swojej fabryce meble. Powiem szczerze, że gdy zobaczyłem jak praktyczna i elegancka jest meblościanka Amy to od razu wiedziałem, że chcę mieć takie meble w swoim salonie. Zdecydowałem się dokładnie na taką wersję, w jakiej oferował te meble producent. Nie chciałem w nich niczego zmieniać, bo uznałem, że są bardzo praktyczne. Duża szafa, średniej wielkości komoda i szafka pod telewizor pasują do siebie znakomicie. Chociaż przyznam szczerze, że telewizor i tak wolałem powiesić nad szafką, a na szafce ułożyć dodatki i ozdoby. Do meblościanki kupiłem od razu również piękny narożnik. Dzięki temu cały salon wygląda teraz jak zaprojektowany przez projektanta.

Meble najlepiej jest kupować bezpośrednio od producenta. Teraz już wiem to również z doświadczenia, a nie tylko ze słyszenia. Można na takim zakupie całkiem sporo zaoszczędzić. Można przede wszystkim kupić taki zestaw mebli, który będzie nam najlepiej odpowiadał. Ja kupiłem meblościankę, która wygląda w moim salonie naprawdę przyjemnie dla oka.