Skuteczne przedłużanie włosów

W dzisiejszych czasach nie musimy się już męczyć z wieloletnim zapuszczaniem włosów, ponieważ możemy w prosty sposób je przedłużyć. Istnieją różnorakie metody na przedłużanie włosów i niektóre wymagają od nas wizyty u fryzjera, a niektóre możemy wykonać samodzielnie. Wszystko zależy od naszych preferencji.

Sposoby przedłużania włosów

doczepiane włosy ombreObecnie istnieje bardzo dużo sposobów na to, aby przedłużyć włosy. Większość z nich lepiej robić u fryzjera, aby mieć pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony profesjonalnie i da oczekiwane rezultaty. Nie ma bowiem nic gorszego w przypadku doczepianych włosów, jak widoczność złączeń – miejsc, w których sztuczne włosy łączą się z naszymi. Takie zabiegi jednak często bywają zarówno kosztowne, jak i czasochłonne. W dodatku musimy reglanie odwiedzać fryzjera w celu podciągnięcia złączeń do góry. Istnieją jednak metody, które możemy wykonać samodzielnie w zaciszu domowym lub z pomocą zręcznej przyjaciółki. Jedną z takich metod są micro ringi, czyli doczepianie pasemek włosów do naszych naturalnych przy pomocy malutkich, metalowych obrączek, które zaciska się na pasemkach. Niestety ta metoda dosyć niszczy włosy, dlatego lepiej jest zdecydować się na clip in, zwłaszcza, że w internecie można kupić bardzo dużo zestawów z modnym teraz ombre. Doczepiane włosy ombre występują w wielu wariantach dlatego z pewnością znajdziemy takie, które idealnie wpasują się kolorem do naszych własnych.

Metoda clip in jest bardzo wygodna, ponieważ zaczepiamy włosy na małe treski. Takie włosy zakłada się do wyjścia i zdejmuje po powrocie do domu. Dzięki temu, że krótko je nosimy ich żywotność może okazać się dłuższa niż w przypadku włosów robionych u fryzjera, które często myjemy i śpimy w nich. Metoda clip in jest również świetnym wyborem dla tych kobiet, którym zwyczajnie brak cierpliwości do pielęgnacji długich włosów.