Piękno niemieckich mebli

Ostatnio wpadłam na pomysł, aby w ramach prezentu urodzinowego odremontować mojej mamie jej pracownię w domu. Wiem o jakim wystroju marzyła od wielu lat ponieważ często o tym wspominała, a zatem nie pozostawało mi nic innego, jak poszukanie odpowiednich mebli do jej nowego atelier. 

Sklepy z meblami niemieckimi

meble niemieckie krakówKiedy mama przeszła na emeryturę powróciła do malowania obrazów. Niestety na przestrzeni lat jej pracowania w domu była nieużywana, a zatem niezbędnym było przeprowadzenie w niej remontu. Na początku wymieniliśmy jedynie podłogę i odmalowaliśmy ściany, jednak nie powiedziałam mamie, że planuję w ramach prezentu niespodzianki umeblować jej pracownie w stylu o jakim już od dawna marzyła. Mojej mamie odkąd pamiętam bardzo podobał się styl kolonialny i właśnie takie meble planowałam zakupić. Na czas remontu wysłałam mamę do spa na krótkie wakacje, więc miałam czas, aby na spokojnie znaleźć meble niemieckie Kraków bardzo mnie zaskoczył pod tym względem bowiem okazało się, że w tym mieście bardzo łatwo jest dostać meble na których mi najbardziej zależało. Szybko udało mi się namierzyć sklep w którym widziałam przepiękne, rzeźbione komody idealnie nadające się do pracowni mojej mamy. Były one bardzo solidnie wykonane, więc nie byłoby problemu z tym aby na półkach pomieścić wiele skrzynek z farbami, czy chociażby kubków w których trzymała swoje pędzle. Poza komodą znalazłam również przepiękny fotel, szafę idealną na schowanie sztalug bądź gotowych blejtramów, a także przecudny stół na którym mogłaby sobie wszystko planować.

Kiedy meble zostały ustawione w nowej pracowni mojej mamy byłam pod ogromnym wrażeniem efektu końcowego. Meble bowiem doskonale komponowały się z drewnianymi pędzlami oraz ze skrzyneczkami i sztalugami. Wszystko do siebie idealnie pasowało zupełnie tak, jakby meble były wykonywane pod akcesoria malarskie lub na odwrót. Wiedziałam, że mama będzie zachwycona efektem końcowym.