Wysokiej jakości przyczepki Qeridoo

Wożenie dzieci w wózku jest najpopularniejszym sposobem dla większości rodziców. Jednak są też alternatywne sposoby takie jak zabieranie malucha w przyczepce, nosidełku, czy nawet chuście. Każdy sposób ma swoje wady i zalety.

Jakość wykonania przyczepek Qeridoo

przyczepka qeridooJeżeli aktywni fizycznie rodzice, nie chcą rezygnować z jazdy na rowerze, kiedy pojawiają się na świecie ich dzieci, to koniecznie muszą się zaopatrzyć w przyczepki. Jest to jedyny, tak bezpieczny sposób na przewożenie maluchów kiedy jedziemy na rowerze. Dziecko jest zabezpieczone z każdej strony przed uderzeniami i siedzi zapięte pasami bezpieczeństwa. Firma Qeridoo produkując swoje przyczepki, na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo dzieci oraz wysoką jakość wykonania. Ponieważ maluchy często spędzają w nich kilka godzin, to zadbano o to, aby im było wygodnie. Przyczepka Qeridoo siedzisko ma wykonane z miękkiej, dopasowującej się do kształtu ciała pianki, a oparcie posiada funkcję regulacji pozycji, dzięki czemu mały pasażer może uciąć sobie drzemkę w trakcie przejażdżki. Głowa dziecka jest chroniona przez zagłówek, który także możemy ustawić na dowolnej wysokości. Wewnątrz jest sporo miejsca na nóżki i ewentualne zabawki, czy rzeczy dziecka. Sama przyczepka jest bardzo lekka jak na taki model wózka, ponieważ waży niecałe dwanaście kilogramów. Poszycie jest wykonane z nieprzemakalnego materiału z licznymi odblaskowymi elementami zwiększającymi bezpieczeństwo jazdy po zmroku. Przyczepki Qeridoo są też wyposażone chorągiewki.

Dla osób, którym zależy na zakupie naprawdę dobrego jakościowo sprzętu do przewożenia dziecka, najlepszym wyborem będzie jeden spośród modeli firmy Qeridoo. Posiadają długą gwarancję producenta i mają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości, dające poczucie bezpieczeństwa.