Orientacyjne ceny szamb betonowych

Zazwyczaj jednokomorowe szambo betonowe o pojemności około 5 m sześciennych, możemy zakupić już w cenie 1000 zł. Taki produkt jest najlepszym rozwiązaniem do domów jednorodzinnych, które będą użytkowane okazjonalnie i najczęściej montujemy takie zbiorniki na terenach domków letniskowych.

Jaki zakupić zbiornik na szambo?

szamba betonowe Nowy TargNajtańsze zbiorniki na szambo kosztują około 1000 zł i jest to zazwyczaj pojemność 4 m sześciennych. Jest to rozwiązanie tylko na krótki okres czasu i takie zbiorniki montujemy najczęściej na działkach. Do domu jednorodzinnego warto wybrać Pojemnik o pojemności 10 m sześciennych, który będzie nas kosztował około 2000 zł wraz z bezpłatnym transportem oraz montażem. Warto porozmawiać z pracownikiem firmy, czy oferują oni bezpłatny montaż, gdy kupujemy szamba betonowe Nowy Targ jest miejscowością, gdzie możemy zakupić szambo dwukomorowe albo jednokomorowe. Dobrym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe, ponieważ znajduje się tam komora, która oddziela ścieki grube od cienkich. Dodatkowo, kiedy przez dłuższy czas użytkujemy szambo dwukomorowe, to możemy później taki pojemnik przerobić na domową oczyszczalnię ścieków. Jest lepsze rozwiązanie dla wszystkich inwestorów, którzy nie mają możliwości, aby podłączyć się do sieci komunalnej. Szamba betonowe są tak zaprojektowane, że mamy je łączyć ze sobą w dowolną ilość. W ten sposób możemy mieć nawet 5 szamb betonowych, które pomieszczą bardzo dużą ilość ścieków.

Producenci oferują również szambo, które wykonywane jest na miejscu budowy. W ten sposób będziemy mieli pewność, że zbiornik na szambo będzie idealnie dopasowany do miejsca, a także może przybierać w ten sposób nietypowe rozmiary oraz kształty. Dobrze wykonane szambo będzie również niesamowicie odporne na obciążenia.