Mikoszewo, nadmorski raj

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi przychodzi czas odpoczynku. Wszyscy pragną wtedy oderwać się chociaż na chwilę od swoich codziennych obowiązków i udać się w jakieś urokliwe miejsce. Najlepiej takie, które zapewni kontakt z przyrodą. W codziennej bieganinie bardzo nam tego brakuje. Co ciekawe, dotyczy to zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Kolonie nad polskim morzem

mikoszewo ośrodek kolonijnyWszyscy spędzamy dziś dużo czasu przed komputerem. Nawet najmłodsi bez przerwy korzystają z urządzeń elektronicznych. Samo w sobie nie jest to niczym złym, jednakże trzeba zauważyć, że aktywność fizyczna dzieci bardzo się zmniejszyła. Zamiast spędzać czas na świeżym powietrzu, nasi milusińscy wolą często przebywać w świecie wirtualnym. Zauważam to również u swoich dzieci i dlatego staram się im ciągle proponować jakieś inne zajęcia. Chciałabym, by spędzały czas aktywnie. Wiem, że to jest ważne dla ich prawidłowego rozwoju. Szukając więc dla nich miejsca na kolonie, zwracałam uwagę na to, by zapewnić im jak najzdrowszy wypoczynek. Zdecydowałam się wysłać moje dzieci nad morze. Będą mogły nawdychać się jodu! Znalazłam w miejscowości Mikoszewo ośrodek kolonijny, który bardzo mi się spodobał. Ładny, komfortowy i dobrze wyposażony, więc stwierdziłam, że dzieciom będzie tam dobrze. Świetna lokalizacja i wielość okolicznych atrakcji wpłynęły na moją decyzję o wysłaniu ich właśnie w to miejsce.

Sama miejscowość to urokliwa wieś położona w gminie Stegna, tuż przy ujściu Wisły do morza. Niedaleko znajduje się rezerwat przyrody. Jest miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów i posiada strzeżoną plażę. Czas zaplanowano w sposób bardzo ciekawy i różnorodny. Program kolonii jest na tyle rozbudowany, że dzieci z pewnością nie będą się nudzić. Mam nadzieję, że będą zadowolone.