Płyn do mycia okien w hotelach

W hotelach i innych miejscach hotelowych goście oczekują czystości. Nie ma w tym nic wyjątkowego. Dużo osób zwraca uwagę na to, czy w takim miejscu są na pewno czyste szyby. Ale jak zapewnić ich wysoki połysk na długi czas? Trzeba użyć profesjonalnego płynu, który zabezpieczy szkło przed zabrudzeniami na dłuższy czas, niż taka chemia, którą wykorzystujemy w naszych domach.

Płyn do mycia szyb

profesjonalny płyn do mycia szybSzyby mogą być odporne na część zabrudzeń jeśli skorzystamy z dobrego płynu. Przede wszystkim profesjonalny płyn do mycia szyb pozostawia na szkle warstwę nabłyszczającą, która sprawia, że zabrudzenia nie przylegają do powierzchni szkła. Takie płyny służą również do tego, by szkło nie traciło z wiekiem swojej przejrzystości. Ważny jest jednak sposób nakładania płynu. Trzeba w tym przypadku korzystać z myjek, która mają na końcu gumową końcówkę. W ten sposób odpowiedni rozprowadzimy płyn. Dobry płyn powinien również czyścić ramę okienną ze wszystkich zabrudzeń bez utraty jej koloru. W płynach nie ma takich substancji jak benzyna ekstrakcyjna, dlatego kolor nie schodzi z ramy. Można ją na koniec popsikać lakierem, dzięki czemu zabezpieczymy barwę. Tak umyte okna mogą być nieskazitelnie czyste nawet przez dwa miesiące, co jest świetnym wynikiem, zwłaszcza jeśli mówimy o oknach ww budynkach, które służą jako baza noclegowa dla turystów.

O okna trzeba dbać, ponieważ mają one duży wpływ na to, jaki jest klimat w danym pomieszczeniu. Okna przejrzyste są bardzo estetyczne i wpuszczają dużo światła do pomieszczenia. Korzystanie z odpowiedniego płynu sprawia, że okna są wysokiej klasy przez wiele lat. Szkło nie robi się matowe oraz nie widać na nim przetarć. Na tym zależy każdemu, kto administruje takim budynkiem. Wymiana okien to kwestia dość kosztowna.