Elegancki prezent w postaci spinek

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a to oznacza, że czeka nas wszystkich szaleństwo zakupowe. Z roku na rok wydajemy coraz więcej pieniędzy na prezenty. W tym roku może być podobnie. Ja miałam ostatnio prawdziwy dylemat odnośnie tego, co kupić mojemu tacie pod choinkę. Miałam dziwne wrażenie, że wyczerpałam pomysły na przestrzeni ostatnich kilku lat. Na szczęście rozwiązałam to wyzwanie. 

Spinki z grawerem na prezent

spinki do mankietów grawerJuż tylko niecały miesiąc pozostał do najbardziej wyczekiwanych świąt w roku. Przed nami szaleństwo zakupowe, które powoli zaczyna się w marketach. Każdy z nas wyda od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych na prezent dla najbliższych. Mnie również czeka to wyzwanie. Na szczęście już wiem, co kupie każdemu, chociaż jeszcze tydzień temu nie miałam pojęcia, co dać tacie pod choinkę. Na szczęście zainspirowała mnie moja koleżanka, która kupiła swojemu chłopakowi spinki do koszuli. Olśniło mnie, że przecież mój tata również na co dzień nosi garnitury, ze względu na swoją pracę. Postanowiłam kupić mu srebrne spinki z dedykację. Cel był taki, żeby miały kupione przez ze mnie spinki do mankietów grawer z inicjałami całej rodziny. Znalazłam sklep, w którym taki grawer wykonany zostanie za całkiem przyzwoitą kwotę. Mamy już wybrany wstępny projekt. Teraz pozostaje mi tylko kupić upatrzone wcześniej spinki.Takie spinki z grawerem będą praktycznym i zarazem sentymentalnym upomnkiem. Mam w planach zapakować je w małe, drewniane pudełeczko, żeby wyglądały elegancko. 

Długo nie wiedziałam, co kupić mojemu tacie na zbliżające się święta. Aż w końcu moja koleżanka nieświadomie podpowiedziała mi rozwiązanie. Ostatecznie kupie mojemu tacie srebrne spinki do mankietów, na których umieszcze wygrawerowane inicjały najbliższej rodziny. Spinki zapakuje w piękne, drewniane pudełeczko.