Zamówienie nowych stołów montażowych do przedsiębiorstwa

 

Od niedawna pracowałam jako sekretarka w firmie produkcyjnej. Kiedy znalazłam to ogłoszenie o pracę, to od razu wiedziałam, że to było idealne dla mnie stanowisko. Pracę zdobyłam bez problemu, gdyż posiadałam niezbędne do tego doświadczenie zawodowe.

Posiadanie solidnych stołów montażowych w firmie

stoły montażoweJako sekretarka miałam mnóstwo obowiązków i w tym też zajmowałam się realizacją zamówień, jakie składały poszczególne działy w firmie. Od prezesa dostawałam każdego dnia jakieś zadania, które musiałam realizować w pierwszej kolejności. W piątek prezes kazał mi zamówić stoły montażowe do firmy i miałam to wykonać natychmiast. Potrzebnych było osiem stołów. Zaczęłam przeglądać oferty różnych producentów i natrafiłam na stronę internetową producenta, który właśnie takie stoły wykonywał. Nie znałam się na stołach montażowych i poprosiłam kierownika działu, do którego miały te stoły trafić, żeby pomógł mi dokonać wyboru. On od razu mi wskazał konkretne stoły montażowe na stronie producenta i zalecił, bym właśnie je zamówiła. Zrobiłam tak, bo nie mogłam na sobie polegać przez wzgląd na brak jakiejkolwiek wiedzy na temat stołów. Zamówiłam je u tego producenta i miały dotrzeć do firmy w poniedziałek do południa. Kierowca ze stołami pojawił się parę minut po jedenastej. Prezes akurat o tym czasie wchodził do firmy i widział, że zamówione stoły dotarły. Pochwalił mnie za sprawną realizację zadania, które mi powierzył. Wybrałam solidne stoły dobrej jakości.

Z wszystkimi zadaniami radziłam sobie doskonale. Czasami jak miałam wątpliwości, to prosiłam o pomoc pracownika, który się na danym temacie znał. Dzięki temu udawało mi się uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. Prezes zawsze był zadowolony z mojej pracy a to było dla mnie najważniejsze.