Nauka w najlepszej szkole językowej

Moi rodzice mocno we mnie inwestowali od samego początku. Miałam dobre wyniki w nauce i chcieli, abym chodziła do najlepszych szkół. Mieszkaliśmy za miastem niedaleko Bydgoszczy i mama codziennie rano odwoziła mnie na zajęcia a tata z nich odbierał i wracałam z nim do domu.

Efektywna nauka języka hiszpańskiego w dobrej szkole

szkoła językowa z bydgoszczyKiedy już byłam w liceum, to chciałam uczyć się języka hiszpańskiego. Był on bardzo dźwięczny i wiedziałam, że sobie poradzę, bo uznałam, że nie był trudny. Zresztą umiałam już mówić op angielsku i niemiecku, ale trzeci język był dla mnie istotny. Interesowała mnie tylko jakaś najlepsza szkoła językowa z Bydgoszczy i poprosiłam mamę, żeby coś dla mnie znalazła. Mama ucieszyła się, że chciałam uczyć się kolejnego języka i chętnie zabrała się za szukanie odpowiedniej dla mnie szkoły. W międzyczasie uczyłam się na własną rękę języka hiszpańskiego, żeby mieć jakieś pojęcie. Mama wybrała dla mnie najlepszą szkołę językową. Sprawdziła dokładnie wszystkie informacje i okazało się, że nauczanie tam było najbardziej efektywne. Zajęcia w szkole językowej miałam dwa razy w tygodniu. Prowadził je doświadczony lektor, którego od razu polubiłam. Naturalnie byłam na poziomie podstawowym, ale szybko pokazałam jaka byłam zdolna i stałam się jedną z najlepszych uczennic w szkole językowej. Przed wakacjami pojawiła się możliwość wyjazdu na obóz językowy, który organizowała szkoła. Musiałam z tej okazji skorzystać, bo była to dla mnie niesamowita przygoda.

Na obozie językowym w Hiszpanii świetnie się bawiłam, ale przede wszystkim uczyłam. Poznałam wiele interesujących osób a kultura tego państwa mnie urzekła. Szkoła językowa, którą wybrała dla mnie mama rzeczywiście była jedną z najlepszych. Dobrze, że do niej trafiłam.