Sporty motorowodne i inne

Żeglarstwo to moja pasja. Od małego ojciec zabierał mnie na lodki i uczył odróżniać węzeł szotowy od ósemki. Potem przyszedł czas na cumowanie, manewry i wreszcie samodzielne prowadzenie łódki. Pokochałam ten sport od razu, pokochałem do tego stopnia, że chciałem z żeglarstwa uczynić swój zawód.

Od jachtu i motorówki do sklepu

sklep motorowodnyNajpierw zdobywałem kolejne stopnie, potem zostałem instruktorem żeglarstwa i sportów motorowodnych – bo pływanie z silnikiem tez mnie pasjonuje, choć z innych powodów – a ostatnio postanowilem załozyć sklep motorowodny i żeglarski. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak wiele różnych rzeczy jest potrzebnych, by łódka unosiła się na falach, a wy spędzali czas relaksując się i dobrze bawiąc. Ja tez nie całkiem wyobrażałem sobie na początku – chociaż jachty znam od podszewki — jak szeroki asortyment bede musial w moim sklepie zapewnić. Mam tu teraz wszystko – począwszy od narzędzi szkutniczych i elementów połączeń, poprzez wyposażenie kabin, jak kuchnie czy fotele, przez elektronikę, nawigację, wskaźniki, czujniki, aż po sprzęt ratunkowy i sprzęt do sportów towarzyszacych – chocby deski do pływania na wake’u za motorowka, różnego rodzaju kółka i tuby, pontony, a nawet aparaty do nurkowania. Czego by nie było potrzeba – u mnie jest dostępne.

Na bierząco śledzę nowości i trendy, by klientom mojego sklepu zapewnić wszystko to, czego potrzebują, by przyjemnie spęczić lato na wodzie. A klientów w moim sklepie nigdy nie brakuje – mam mnóstwo przyjaciół, którzy też pasjonują się żeglarstwem i sportami motorowodnymi. Właściwie to od nich właśnie się zaczęło. Wspólnie przecież marudziliśmy, że tyle się naczytaliśmy o fajnych rzeczach, które można wykorzystac na jachcie, a nie ma gdzie tego kupić. No to założyłem ten sklep.