Metalowe wieszaki do mieszkań

W ostatnim czasie w naszym mieszkaniu odwiedza nas coraz więcej gości. Wszystko dlatego, że postanowiliśmy z mężem poszerzyć trochę grono znajomych. Przez jakiś czas więc częściej wychodziliśmy z domu. Teraz, natomiast, to w tym domu odwiedzają nas. Trzeba było z tego powodu wprowadzić trochę kosmetycznych zmian.

Idealne wieszaki na kurtki i płaszcze

kute wieszaki do przedpokojuKiedy do niewielkiego mieszkania zaczyna przybywać coraz więcej osób, a dodatkowo za oknem jest zima, to nie tylko robi się tłoczno, ale też pojawia się wyzwanie z butami i okryciem wierzchnim. Do tej pory byliśmy wraz z mężem typem domatorów. Jakiś czas temu postanowiliśmy to zmienić, co spowodowało znaczne powiększenie się naszego grona znajomych. Znajomych, którzy zaczęli często u nas bywać. Okazało się, że ni starcz miejsca na wszystkie płaszcze i kurtki, które siłą rzeczy każdy musiał zabrać ze sobą. Zastanawialiśmy się nad jakimś sensownym rozwiązaniem i ostatecznie zakupiliśmy dwa kute wieszaki do przedpokoju, które nie tylko stały się stabilnym miejscem na okrycie, ale też ciekawą ozdobą. Nie są to zwykłe, metalowe stojaki, tylko pięknie zdobione wieszaki z roślinnym motywem. Wykonane są z metalu, przez to nawet duża ilość kurtek nie powoduje ich przechylenia. Metal pomalowany jest specjalną, błyszczącą farbą na czarną. Dzięki temu wieszaki te wizualnie idealnie komponują się z naszym mieszkaniem, gdzie mamy mnóstwo czarnych, metalowych dodatków, na przykład w postaci lamp czy uchwytów szafek.

W mieszkaniu odwiedzanym przez duże grupy ludzi odpowiednie miejsce na kurtki to podstawa. W naszym mieszkaniu idealnie sprawdzają się kute wieszaki, wykonane z  metalu. Można na nim wieszać naprawdę dużo ciężkich ubrań, a mimo to wieszaki się nie przewrócą, bo są niezwykle stabilne.