Komu zlecić wykonanie filmu reklamowego

Nie było łatwo się wybić na rynku, bo firm takich jak moja było całe mnóstwo. Wiedziałem, że będzie ciężko, ale mimo to zdecydowałem się wejść w ten biznes. Miałem doświadczenie w produkcji mebli i wykonywałem je w nowoczesnym stylu. Musiałem odnieść sukces.

Profesjonalne wykonanie filmu reklamowego

film reklamowy - śląskZ uwagi na fakt, że moja firma była nowa na rynku musiałem zainwestować w jakąś reklamę. Szybko zdałem sobie sprawę, że najlepszy będzie film reklamowy – śląsk i postanowiłem znaleźć agencję reklamową, która mogła go dla mnie wykonać. Nie miałem pomysłu jak miałby ten film wyglądać, wiedziałem tylko, że powinien skutecznie dotrzeć do odbiorców. Agencję reklamową polecił mi kolega mojej żony i postanowiłem skorzystać z usług tej firmy. Spotkałem się z pracownikiem, który przyjął moje zlecenie i zajmował się obsługą mojej firmy. Dokładnie wypytał mnie jakiego rodzaju film reklamowy mnie interesował, ile miał trwać i jakie informacje uważałem za istotne. Film był nagrywany w mojej firmie, bo miały tam się znaleźć meble przeze mnie produkowane. Później wynajęte zostało studio, gdzie przewieziono kilka zestawów mebli i tam nagrano resztę filmu reklamowego. Początkowo były to jakieś fragmenty i nie widziałem tego tak do końca, ale pracownik agencji reklamowej wyjaśnił mi, że film będzie składał w całość i ostatecznie wyjdzie z tego porządna reklama. Z niecierpliwością czekałem na efekt końcowy. Zostałem zaproszony do tej agencji reklamowej na pokaz filmu, który dla mnie wykonano.

Z efektów byłem szalenie zadowolony i wiedziałem, że dzięki temu filmowi reklamowemu będę rozpoznawalnym producentem na rynku. Pozostało mi czekać na nowych klientów, którzy tak naprawdę pojawili się już następnego dnia po emisji filmu reklamowego w mediach.