Moja nowa łazienka z meblami na zamówienie

 

Kiedy kupiłam swoje pierwsze, własne mieszkanie nie mogłam się doczekać aż będę mogła je urządzić. Uważam, że była to najprzyjemniejsza rzecz w całym procesie kupowania mieszkania. Najwięcej czasu zajęło mi urządzenie łazienki, ale dzięki temu jest ona po prostu świetna i dokładnie taka jak sobie wymarzyłam.

Dzięki meblom na zamówienie łazienka jest funkcjonalna

meble łazienkowe na zamówieniePrzez długi czas szukałam odpowiednich mebli do łazienki – byłam w wielu sklepach, ale przejrzałam również też bardzo dużo stron internetowych. Jednakże koniec końców zdecydowałam się na meble łazienkowe na zamówienie, ponieważ w sklepach meblowych nie udało mi się znaleźć żadnego zestawu mebli do łazienki, które spodobałyby mi się w stu procentach. A chciałam żeby moja duża łazienka była idealna. Przede wszystkim zależało mi na tym, żeby była funkcjonalna i wyglądała nowocześnie. Do łazienki wybrałam meble w kolorze białym, ponieważ uważam, że jest to kolor bardzo nowoczesny i pasuje do wszystkich dodatków i ozdób. Zdecydowałam się na meble lakierowane na wysoki połysk, ponieważ dzięki temu wyglądają one bardzo nowocześnie. Szafki dolne zostały specjalnie zaprojektowane do mojej umywalki wpuszczanej w blat, a oprócz tego zostały w niej zamontowane szuflady, w których trzymam bieliznę. Szafki wiszące mają półki o dokładniej takiej wysokości jak sobie zażyczyłam, dzięki czemu łatwo mi przechowywać w niej różne kosmetyki.

Przy poszukiwaniach producenta mebli na zamówienie pomogli mi znajomi, ponieważ popytałam kilka osób o opinie. Chciałam zatrudnić kogoś zaufanego. Jestem naprawdę zadowolona z tego jak wygląda moja łazienka i w jaki sposób zostały wykonane do niej meble. Wszystko w mojej łazience wygląda tak jak sobie wymarzyłam i codzienne korzystanie z łazienki jest dla mnie niezwykle wygodne, bo meble są dostosowane do moich potrzeb.