Nocleg w Zakopanem

Zakopane to piękna miejscowość. W ciągu ostatnich lat stała się ona trochę zbyt turystyczna, ale myślę, że dzięki temu Zakopane może się rozwijać. Bardzo lubię jeździć w góry, bo wspinaczkę po górach, ale też i lubię jeździć na nartach. W tym roku najpierw pojechaliśmy z mężem na narty do Austrii, ale po powrocie było nam jeszcze mało. Postanowiliśmy odwiedzić też Zakopane.

W sezonie znalezienie taniego noclegu to wyczyn

zakopane hotel tanioPo powrocie nasza ochota na dalsze uprawianie sportów zimowych i podziwianie pięknych gór nie zgadło, a niestety nasz cudowny do Austrii już się skończył. Wtedy mąż wpadł na pomysł, by wybrać się jeszcze na narty w Polsce, w końcu u nas jest taniej. To, że jest taniej to fakt, ale my mieliśmy na tyle mało funduszy, że musieliśmy poszukać jakiegoś taniego noclegu. W Zakopanem baza noclegowa jest po prostu świetna i można znaleźć hotele i pensjonaty w każdym przedziale cenowym. Jednak jako, że my robiliśmy to na ostatnią chwilę to nie mieliśmy tak łatwo. W końcu udało nam się znaleźć coś ciekawego dzięki wpisaniu w internetową wyszukiwarkę „Zakopane hotel tanio„. Zarezerwowaliśmy miejsce w bardzo ładnie wyglądającym pensjonacie. Pokój, w którym się zatrzymaliśmy był naprawdę spoko, zarówno pod względem wyposażenia, jak i czystości. Pokój nie był duży, ale za to bardzo przytulny i świetnie się w nim czuliśmy. Obsługa była bardzo miła, co to było na duży plus.

Byłam już kilka razy w Zakopanem i uważam, że naprawdę jest to miejscowość z potencjałem. Nie mieliśmy z mężem problemu by znaleźć fajny wyciąg, albo w jakiś ciekawy sposób spędzić czas. Również restauracje mają się czym pochwalić. Chciałabym tylko żeby restauracje z tradycyjnymi potrawami, albo takie, które podają polskie jedzenie, a nie fast-food były łatwiej dostępne. Nasz nocleg również oceniam na bardzo dobry, i to z plusem!