Na imprezach miksowałem najlepszą muzykę

Muzyka od zawsze była moją pasją i poświęcałem się jej całkowicie. Uwielbiałem miksować różne piosenki i zawsze wychodziło mi to nieźle. Zainwestowałem nawet w profesjonalny sprzęt, na który pieniądze odkładałem od dawna. To była jednak uzasadniona inwestycja.

Zdolny chłopak pracujący jako didżej

dobry DJ z PoznaniaPo jakimś czasie zostałem zaproszony na dyskotekę do jednego z większych klubów tanecznych w mieście. Miałem się zaprezentować jako nowicjusz i chętnie przyjąłem zaproszenie. Na dyskotece miksowałem najlepsze kawałki na swoim profesjonalnym sprzęcie i szybko zostałem doceniony. Byłem zdolny i miałem talent. W krótkim czasie zostałem oceniony jako dobry DJ z Poznania i zostałem zapraszany na różne imprezy. Co chwilę dostawałem różne oferty i korzystałem ze wszystkich. Aby zaistnieć na rynku musiałem się pokazywać jak najwięcej. O moim talencie zrobiło się szybko głośno i zostałem zaproszony do redakcji jednej z gazet, by udzielić wywiadu. Praca didżeja nie należała do najłatwiejszych i trudno było się wybić ponad szereg, ale ja jako dobry i doświadczony DJ wiedziałem jak sobie z tym wszystkim poradzić. Po wywiadzie nie mogłem odpędzić się od zleceń i dostawałem po kilka telefonów dziennie. Nie mogłem z wszystkimi współpracować, bo nie starczyłoby mi na to czasu. Moich zdolności muzycznych nikt nie był w stanie podważyć i szybko stałem się gwiazdą znaną w całym kraju. Oferowano mi nawet mieszkanie w Warszawie, ale zostałem w Poznaniu, bo kochałem to miasto i miałem tutaj rodzinę.

Moja kariera rozwijała się przez cały czas i po trzech latach występowałem również na imprezach zagranicznych. Znani artyści chcieli ze mną współpracować i nagrałem z nimi wiele utworów, które stały się od razu hitami. Muzykę potrafiłem miksować najlepiej.